"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

MLS BOURNEMOUTH

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

MLS BOURNEMOUTH

» Bir üniversite kenti olarak Bournemouth, ılıman iklime sahiptir ve toplam 10 kilometrelik muhteşem sahilleriyle çok tercih edilen bir tatil beldesidir. Londra’dan trenle 100 dakikada ulaşılan şehirde, hem spor hem de eğlence imkânları yoğun olarak bulunmaktadır.

» 1987 yılında ki kuruluşundan bu yana MLS International, College kalitesi sunan bir okul olduğunu taahhüt edilmiştir. Genel İngilizce, Akademik, Mesleki ve Profesyonel İngilizce kurs seçenekleri ile tüm ülkelerden gelen öğrencilere profesyonel eğitim vermeyi amaçlamıştır. Yılda 2000'den fazla öğrenci M.L.S International’ı tercih etmektedir.

» İki binadan oluşan M.L.S. International College Bournemouth İngiltere İngilizce Dil Okulu, Bournemouth şehir merkezinde, kafelere, restoranlara, mağazalara ve diğer sosyal merkezlere çok yakın bir alanda yer almaktadır. Bournemouth, millerce uzunluktaki harika sahilleri, ulusal parkları ve bahçeleri, canlı alışveriş merkezleri ve diğer olanakları ile ülkenin bir numaralı tatil bölgesi halindedir. Şehirdeki en önemli endüstri kolları turizm ve eğitim olup, aynı zamanda bankacılık, sigorta ve ileri teknoloji endüstrilerinin merkezi konumundadır. Londra'ya yakınlığı ve Britanya'nın diğer bölgelerine kolay ulaşım olanakları da bu şehrin en önemli avantajlarındandır. Ilıman iklime sahip olması nedeniyle, Britanya'nın eğitim açısından en elverişli bölgesidir. Heathrow ve Gatwick havaalanlarına ulaşımı çok kolaydır.

» M.LS International College Bournemouth İngiltere, rahat, konforlu, sıcak bir atmosfere sahip sınıflarında, öğrencilerine en iyi eğitimi sunmaya çalışmaktadır. Sınıf mevcutları 12 ile sınırlandırılmıştır. Derslerde verimi arttırmak ve her öğrenci ile yakından ilgilenebilmek amacıyla bu sayı, yıl boyunca ortalama 8 kişi civarında tutulmaktadır.

» Kursun amacı; Öğrencilere işletme alanında gerekecek bilgi ve becerileri kazandırmak, uluslararası terminolojiyi öğretmek, İngilizce seviyelerini yükseltmek ve eğer ileride Birleşik Krallıkta iş idaresi veya buna benzer alanlarda yükseköğrenim yapmayı amaçlıyorlarsa onları bu konuda hazırlamaktır. Bu programlara katılmak isteyen öğrenciler en az lise mezunu, 18 yaşını doldurmuş ve minimum orta düzeyde İngilizceye sahip olmalıdır. Kursun ilk günü tüm öğrencilere bir seviye tespit sınavı yapılmakta ve öğrenciler uygun oldukları seviyedeki sınıflara yerleştirilmektedir. Kursu sonunda gerekli başarıyı gösteren ve yeterlilik sınavını geçen her kursiyer, eğitim aldığı konu hakkında sertifika, yüksek sertifika ya da diplomasını ve bunun yanı sıra gelecek eğitimi için potansiyelini gösteren kurs raporlarını alacaktır.

» Konaklama seçenekleri olarak, öğrenciler aile yanı konaklama, apartman dairesi, misafirhane ve motel gibi değişik konaklama alternatiflerinden birini seçebilirler. Pratik açısından çok verimli olduğu için öğrencilerimiz genellikle aile yanı konaklamayı tercih etmektedirler. Bu aileler verdikleri hizmet kalitesi ve servisleri konusunda görevli memurlar tarafından düzenli olarak kontrol edilmektedir. Aile yanında konaklama tek kişilik odalarda, hafta içi yarım pansiyon, hafta sonları tam pansiyon olarak programlanmıştır. Ayrıca evli çiftler için özel düzenlemeler yapılabilmektedir.

» Ek olarak; Okul bünyesinde düzenlenen pek çok sosyal ve sportif aktiviteler öğrencilere açıktır. Spor dalları arasında tenis, yüzme, su kayağı, jet-ski, binicilik, golf, yelkencilik, bowling, futbol, atletizm gibi alanlar yer almaktadır. Bunun yanı sıra Bournemouth uluslararası bir konferans merkezine sahiptir. Uluslararası öğrenciler bu etkinliklerin hepsinden yararlanabilirler. Ek olarak, zaman zaman eğitmenlerimiz tarafından bölgedeki konuyla ilgili işletmelere öğrencilerle birlikte ziyaretler de organize edilmektedir. 

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR