"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

TWIN ENGLISH EASTBOURNE

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

TWIN ENGLISH EASTBOURNE

 

Önemli Notlar

Konum

:

Eastbourne

Diğer Lokasyonlar

:

Londra-Greenwich

Eğitim Dili

:

İngilizce

1 Ders Süresi

:

45 Dakika

Sınıf Mevcudu

:

Max. 15 kişi

Sınıf Sayısı

:

23

Kursa Katılım Yaşı

:

16 ve üzeri

Kursa Katılım Dil Seviyesi

:

Tüm Seviyeler

Kurs Başlangıç Tarihleri

:

Her Pazartesi

 

Kurs Seçenekleri

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınav Hazırlık (IELTS)

 

Konaklama ve Karşılama Hizmetleri

Aile Yanı Seçeneği

:

Yurt Seçeneği

:

X

Havaalanı Karşılama

:

X

 

Okul Olanakları

Akreditasyon

:

British Council

Sınav Merkezi

:

X

Akıllı Tahta Sistemi

:

X

Ücretsiz Wi-Fi

:

Kafeterya

:

İnternet Kafe

:

Kütüphane

:

Dinlenme Alanı

:

Teras / Bahçe Alanı

:

 

Genel Bilgi

Konum; Twin Dil Okulu şubelerinden biri Eastbourne’da eğitim vermektedir. Eastbourne, daha rahat bir ortamda İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için ideal olan, İngiltere'nin güney kıyısında güzel bir şehirdir. Burada kalırken, geleneksel bir İngiliz sahil kasabasını deneyimleme ve South Downs Milli Parkı'nı keşfetme şansına sahip olacaksınız. Twin English Center Eastbourne, bir zamanlar Dükler ve Düşeslere ve hatta bir Başbakana ev sahipliği yapan 18. yüzyıldan kalma bir konakta eğitim vermektedir. Şehir merkezine, tren istasyonuna, otobüs duraklarına, ana alışveriş merkezine, restoranlara ve sinemalara 15 dakika yürüme mesafesinde yer almaktadır. Eastbourne sınıf dışında görülecek ve yapılacak eğlenceli şeylerle doludur. İster okulda vakit geçirmek ister şehir ve daha geniş bir bölgeyi keşfetmek isteyin, her zaman yapılması gereken bir şey vardır. Bunlar; sahilde barbekü keyfi, sahilde, sinemada veya tiyatroda bir akşam geçirmek, tenis oynamak, golf (merkezimizin hemen yanında) veya rüzgar sörfü öğrenmek, arkadaşınızla zaman geçirmek ve sosyal programdaki aktivitelerin tadını çıkarmak, limanı ziyaret etmektir.

Neden Twin; Eastbourne'daki İngilizce Merkezimizde, öğrencilere geleneksel İngiliz okulunda kendi özel, tarihi mülklerinde İngilizce dilini öğrenmeleri için eşsiz bir fırsat sunmaktadır. Okul, aydınlık ve konforlu sınıflarının yanı sıra bir kütüphane ve çalışma merkezi, bilgisayar odası, büyük yemek salonu, piyano ve kapalı masa tenisi sunmaktadır. Öğrenciler ayrıca otomatlardan sıcak ve soğuk içecekler ve atıştırmalıklar satın alabilir ve futbol sahaları ve tenis / basketbol / badminton kortlarıyla 10 hektarlık bahçenin keyfini çıkarabilirler. Ardından, mevcut ücretsiz Wi-Fi'yi kullanarak deneyimlerini arkadaşlarıyla paylaşabilirler. Her yaştan yetişkin öğrenci için keyifli zaman geçirmelerini sağlayacak aktiviteler ve konaklama olanakları sunan yüksek kaliteli İngilizce dil kursları sunulmaktadır. Personel, zamanınız boyunca size yardımcı olmaya hazırdır. Okul, her öğrencinin geçirdiği süre boyunca kaydettiği ilerlemeyi önemsemektedir. Tüm personelin iyi eğitimli olması ve kariyerlerini geliştiren ve hedefleri destekleyen öğretmenler olması okul için önemlidir.

KonaklamaÖğrencilere, özenle seçilmiş aile yanı konaklama hizmeti sunulmaktadır. Twin, her yıl binlerce uluslararası öğrenci için kaliteli aile yanında konaklama ve konaklama seçenekleri sunar. İngilizce konuşan ev sahipleri ve diğer öğrencilerle konuştuğunuz güvenli, temiz ve konforlu bir konaklama bulmaya büyük önem verilmektedir. İngiltere halkı hakkında daha fazla bilgi edinmenin en iyi yollarından biri aile yanında konaklamaktır. Aileler genellikle okula yürüyerek ya da toplu taşıma ile 40 dakika uzaklıktadır.

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR