"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

NEW YORK LANGUAGE CENTER

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

NEW YORK LANGUAGE CENTER

 

 

...2016 YILI PROMOSYONLARI ...

New York Language Center / Amerika "New York"

GENEL İNGİLİZCE (Haftada 20 ders / 1 ders 60dk)

...

12 hafta dil eğitimi ..
24 hafta dil eğitimi ..
36 hafta dil eğitimi ..
48 hafta dil eğitimi ..

Upper West Side

1.900 USD $
3.600 USD $
-------
-------

Midtown

  2.140 USD $
  3.650 USD $
  5.450 USD $
  6.720 USD $

Jackson Heights

  1.725 USD $
  3.100 USD $
 -------
-------

GENEL İNGİLİZCE (Haftada 24 ders / 1 ders 60dk)

...

12 hafta dil eğitimi ..
24 hafta dil eğitimi ..

Upper West Side

2.450 USD $
4.900 USD $

Midtown

  2.650 USD $
  5.250 USD $

Jackson Heights

  2.025 USD $
  4.050 USD $

GENEL İNGİLİZCE (Haftada 28 ders / 1 ders 60dk)

...

12 hafta dil eğitimi ..
24 hafta dil eğitimi ..

Upper West Side

2.925 USD $
5.850 USD $

Midtown

  3.150 USD $
  6.300 USD $

Jackson Heights

  2.625 USD $
  5.250 USD $

 

Dünyanın başkenti niteliğini taşıyabilecek New York'tan başka bir kent daha yoktur. New York sekiz milyon nüfusunu 800 km kare alanda barındırır. New York'a insanlar adeta akın eder. Buna neden olan şeyler tam olarak açık olmasa da insanları buraya çeken şey buranın hiper-aktif, enerjik hayatıdır. New York'a gittiğinizde sanki orada daha önce bulunduğunuzu sanırsınız. Özgürlük Abidesi’ne, Empire State Binası’na, Central Park'a ve de Times Square'e hayran kalacaksınız. Modern Sanat Müzesi dünyanın en ünlü müzelerindendir. Guggenheim Müzesi ve Modern Tarih Amerikan Müzeleri de onun kadar ünlüdür. Kitapçıları, tiyatroları, yemekleri, alışveriş imkânları ve insanlarıdır. New York'ta nereye giderseniz gidin kendinizi hoş bir tecrübenin içinde bulacaksınız. Amerika'da dil okulu New York Language Center, 1985’ten beri uluslararası öğrencileri New York’ta ağırlamaktadır. New York Dil Okulu, akademik, profesyonel veya kişisel anlamda öğrencilerin kendilerini tam anlamıyla geliştirmelerine yardım etmektedir.  Bu süreçte öğrencilerine, kaliteli ve en uygun fiyata dil eğitimi sunup, aynı zamanda arkadaşça bir ortam yaratarak samimi bir atmosferde, öğrencinin dil okulundan maksimum seviyede faydalanmasını sağlamaktadır. New York Language Center dil okulu, programın tüm yönüyle mükemmel olması için çabalamaktadır. Öğrenciler, yalnızca dünyanın her yerinden arkadaş edinmekle kalmaz, New York Dil Okulu’nun hazırladığı heyecan verici aktivitelere de katılarak hem kendilerini geliştirirler hem de tam bir Amerika deneyimi edinerek ülkelerine geri dönerler. Amerika'da dil okulu New York Language Center,  alanında profesyonelleşmiş ve uzman dil eğitmenleri ile çalışmaktadır. NYLC dil okulu, bünyesine aldığı tüm dil eğitmenlerini öncelikle uzun bir oryantasyon sürecinden geçirir. Ayrıca tüm eğitmenler ve yetkili kişiler bir danışman tarafından sürekli olarak izlenir.

» New York Language Center – Upper West Side

Manhattan, New York kentinin 5 ana bölgesinden biridir. Manhattan, New York'ta ticari, kültürel ve finansal bir merkezdir. Burada pek çok ünlü simge yapılar, müzeler, üniversiteler ve turistik mekânlar bulunmaktadır. Ayrıca burada Birleşmiş Milletler Merkez Binası bulunmaktadır. Manhattan, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en çok iş merkezini barındıran bölgedir. New York Language Center dil okulu, Manhattan’ın Upper West Side bölgesinde yer almaktadır. Ayrıca New York Language Center, Columbia Üniversitesi ve birçok canlı ve samimi caddelere yakın bir yerde yer almaktadır. Bu bölge çok sayıda mağaza ve savaş öncesinden kalma binaların ve güzel restoranların dolu olduğu bir belgedir. New York Dil Okulu Riverside Park ve Central Park’a kısa bir yürüyüş mesafesindedir.

» New York Language Center – Midtown

Manhattan, New York kentinin 5 ana bölgesinden biridir. Manhattan, New York'ta ticari, kültürel ve finansal bir merkezdir. Burada pek çok ünlü simge yapılar, müzeler, üniversiteler ve turistik mekânlar bulunmaktadır. Ayrıca burada Birleşmiş Milletler Merkez Binası bulunmaktadır. Manhattan, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en çok iş merkezini barındıran bölgedir. New York Language Center dil okulu, Manhattan’ın Midtown bölgesinde Times Meydanında yer alır. Macy Herald Square, Penn Station ve Empire State Binası'na birkaç adım uzaklıktadır. NYLC, öğrencilerine ücretsiz Wi-Fi internet erişimi ve bilgisayar odaları gibi özellikler sunmaktadır. Ayrıca New York Language Center Penn İstasyonuna da sadece birkaç adım uzaklıktadır.

» New York Language Center – Jackson Heights, Queens

Manhattan, New York kentinin 5 ana bölgesinden biridir. Manhattan, New York'ta ticari, kültürel ve finansal bir merkezdir. Burada pek çok ünlü simge yapılar, müzeler, üniversiteler ve turistik mekânlar bulunmaktadır. Ayrıca burada Birleşmiş Milletler Merkez Binası bulunmaktadır. Manhattan, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en çok iş merkezini barındıran bölgedir. New York Language Center, Manhattan’ın Jackson Heights, Queens bölgesinde bulunmaktadır. NYLC Queens Dil Okulu herkes için uygun bütçeli ve samimi bir öğrenme ortamı sunmaktadır. New York Language Center’ın mükemmel eğitmenleri vardır ve eğlenceli, heyecan verici aktiviteler sunmaktadır. Ayrıca New York Language Center dil okulu, bilgisayar laboratuarı, ücretsiz ders, ücretsiz konuşma sınıfları ve Wi-Fi internet erişimini öğrencilerine ücretsiz olarak sunmaktadır.  Queens, metro ile Manhattan Midtown’a 25 dakika mesafededir. 

**Amerika'da dil okulu New York Language Center hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

AMERIKA'DAKİ OKULLAR