"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

POLY LANGUAGES LOS ANGELES

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

POLY LANGUAGES LOS ANGELES

» Los Angeles Amerikan rüyasının doğduğu yer, dünyanın eğlence başkentidir. Film yıldızları ve güneşli plajlarıyla ünlü olan Los Angeles, Venice Plajı, Santa Monica, Beverly Hills, Hollywood, Malibu, Disneylan ve Universal Stüdyoları’na ev sahipliği yapmaktadır.

» Hollywood, Disneyland, Universal Studios, Los Angeles County Museum (LACMA), Magic Mountain gibi daha birçok güzel yere, sıcak bir iklime ve Pasifik Okyanusu boyunca uzanan harika plajlara sahip olan Güney Kaliforniya eyaletinde bulunmaktadır.

» 1970 yılında kurulan Polly Languages Institute Los Angeles Dil Okulu, 43 yıllık Deneyimi ile eğitim hedefleri, kariyer, ya da sadece kendini geliştirmek için dünyanın dört bir yanından gelen on binlerce öğrenciye yardımcı olmuştur. İşimize olan bağlılığımız öğrencilerimize en iyi eğitimi vermemizde bize yardımcı olmaktadır. POLY'deyken tecrübeli eğitimcilerimizden ders alırken burada kalışınızın da tadını çıkaracaksınız. Disneyland, Universal Stüdyoları, Dodger Stadyumu gibi yerler, gezi düzenlediğimiz yerlerden yalnızca birkaçıdır. Bunun yanında POLY olarak üniversite planlarınızda da yardımcı olmaktayız.

» Polly Languages Institute Los Angeles Dil Okulu Irvine, Los Angeles ve Pasadena olmak üzere üç farklı şehirde merkezi bulunmaktadır.

» Los Angeles’taki POLY Languages Institute Dil Okulu, bulunduğu şehri dünyanın en dinamik şehirlerinden biri yapar. Okul, Downtown Los Angeles, Beverly Hills, Westwood and Hollywood’a birkaç dakika uzaklıkta olan güzel Hancock Park’ta bulunmaktadır.

» POLY Languages Institute Dil Okulu, Santa Monica ve Venice plajlarına kısa mesafededir. Harika bir spor kenti (Dodgers ve Lakers), eğlence başkenti (Universal Studios, Disney, Hollywood) ve kültür merkezi (Getty Museum, Hollywood Bowl) olmasının yanı sıra Los Angeles, Amerika’nın en iyi üniversitelerinden iki tanesine ev sahipliği yapmaktadır: UCLA ve University of Southern California. Buna ek olarak; Santa Monica College, Los Angeles Community College ve Pierce College gibi iki yıllık kolejlerdeki kalite, Los Angeles’ı uluslararası öğrenciler için ideal bir yer yapmaktadır.

» Los Angeles’a 10 mil uzaklıkta olan Poly Amerika Dil Okulumuzda en az 7 sınıf ve 1 bilgisayar laboratuvarı bulunmaktadır. Bilgisayarlar dil öğrenmek için gerekli yazılıma sahiptir ve öğrencilerin bireysel kullanımlarına da açıktır. Aynı zamanda dünyada ki tüm ülkelerden öğrenci kabul etmektedirler. Poly Dil Okulunun öğrenci kapasitesi 120’dir. Öğrenci sayısı ortalama 8, maksimum ise 15’tir. Bir ders saati 50 dk’dır.

» POLY Los Angeles Dil Okulu, aile yanı konaklama ile öğrenci yurdu seçenekleri sunmaktadır.

» Sosyal etkinlik olarak; Okulumuzda yapılan sosyal etkinliklerden birkaç örnek: Cadılar Bayramı kutlamaları, Poly Futbol Turnuvası (mayıs, temmuz ve eylül aylarında); Disneyland, Universal Stüdyoları, Dodger Stadyumu gibi yakın yerlere geziler.

AMERIKA'DAKİ OKULLAR