"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

OHLA MIAMI

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

OHLA MIAMI

Open Hearts Language Academy - Miami

»  Florida eyaletinin doğu kıyısında kalan, ABD’nin en popüler tatil beldesi Miami, özellikle South Beach, Little Havana ve çılgın gece hayatı ile ünlüdür. Ayrıca farklı etnik yapısı ile deniz tatilinden daha fazlasını sunan Amerikan şehirlerinden biridir.

»  Kışı yaşamayan Miami şehrinde; yıl boyu denizin ve kumsalın tadını çıkarabilir, sabahlara kadar eğlenebilir, ABD’deki Kübalıların hayatlarının içine girebilir, ilgi çekici ulusal parkları ziyaret edebilir, Kuzey Amerika kıtasının en güney ucuna “Key West“e giderek müthiş gün batımını izleyebilirsiniz.

»  Hem şehir hayatını yaşayabileceğiniz hem de bir tatil beldesinde olduğunuzu hissedeceğiniz Miami‘de sıkılmadan keyifli birkaç gün hatta daha uzun zaman geçirebilirsiniz. Mesai günlerinde etrafta takım elbiseli, iş koşturmacası içindeki çalışanların arasında mayo, parmak arası terliklerle gezmek keyifli olacaktır. Özellikle South Beach ve civarında tatilciler ve şehir hayatı iç içe geçmiş durumdadır. Miami Limanı da cruise gemilerinin kalktığı dünyadaki en yoğun limanlardan biridir. O yüzden Miami, neredeyse yılın her dönemi hem yurtiçinden hem de yurtdışından gelen turistlerin akınına uğramaktadır.

»  Open Hearts Language Academy 1998 yılında ABD Miami şehrinde kurulmuştur. Open Hearts Language Academy, Miami’nin kalbinde bulunan öğrencilerine harika fırsatlar sunarken İngilizce eğitimi veren harika bir okuldur. Son derece yardımsever çalışanları, modern sınıf içi ve dışı etkinlikleri, konumu, eşsiz konaklama imkânları ve elbette İngilizce eğitimi ile OHLA dil eğitimi için en iyi seçenekler arasındadır.

»  Open Hearts Language Academy Her seviye 12 hafta sürer ve 2 haftalık periyodlarla Block adını verdikleri eğitim dönemine bölünmüştür. 

»  Okulda verilen kurslar;

  • Genel ve Akademik İngilizce Kursları
  • TOEFL, Cambridge Sınavlarına Hazırlık Kursları

»  Open Hearts Language Academy öğrencilerine kafeterya, restoran, öğrenci kullanımı için mutfak, öğrenci kullanımı için mikrodalga fırın, öğrenci kullanımı için buzdolabı, Otomatik aperatif makinesi, Otomatik içecek makinesi, bilgisayar laboratuarı, sınıf sonrası dil öğrenim yazılımına ücretsiz erişim, bekleme odası, öğrenci destek masası, fotokopi makinesi, öğrenci kullanımı için yazıcı, spor salonu, açık hava yüzme havuzu, ücretsiz su sebili, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı gibi imkanlar sunmaktadır.

»  Open Hearts Language Academy Miami Dil Okulunda sınıf ekipmanı arasında tüm sınıflarda TV, klima, ısıtıcı, bol doğal ışık ve çoğu sınıfta elektronik beyaz tahta vardır. 25 adet tam donanımlı geniş ve ferah sınıf vardır. Bir ders 50 dakika sürmektedir.

»  Konaklama imkânları arasında, aile yanında tek veya iki kişilik oda, yarım pansiyon, okul yurdunda tek veya çift kişilik odalarda, isterseniz haftalık yemek planı da satın alınabilir.

Open Hearts Language Academy – Los Angeles

»  Los Angeles, Kaliforniya eyaletinin gözbebeği, dünyanın en zengin şehirlerinden biridir. Akla hayale sığmayacak genişlikte bulvarlar, ardı arkasına birbirine bağlı ve birbirinden meşhur sahiller, palmiye ağacının her türü, üzeri açık arabaların şehri.

»  Los Angeles'ın nüfusu 4,5 milyon civarındadır. Los Angeles, dünyaya sinemayı sunan şehirdir. Los Angeles, zenginliğin boyutlarının test edildiği, mesafelerin ulaşılamadığı, turistlerin akın akın geldiği bölgedir. 1781’ de kurulan Los Angeles’da bugün 140 ülkeden yüzlerce farklı etnik kökenli, yüzlerce farklı kültürel geçmişli insan bir arada yaşamakta.

»  Asırlar boyunca Los Angeles milyonlarca insanı kendine şan, şöhret ve yıl boyu sunduğu enfes iklimi ile çekmiştir. Yaklaşık 8 milyonluk nüfusun sadece ufak bir yüzdesi bugün o şan, şöhrete sahip olsa da, iklimi hakkında söylenen her şeyi insanlarına fazlasıyla vermiştir. Doğu sahili bazen aylarca yerden kalkmayan karın altında sürünürken Los Angeles’da şubat ayının ortasında sahilde güneşleniyor olmak hayal değildir.

»  Los Angeles'da yaşayan birine ne zaman bir mesafeden diğerine gitmek için gerekli olan zamanı sorsanız 20 dakika cevabını alırsınız. Gerçekte Los Angeles sınırları içinde maalesef hiçbir yere ulaşmanız 20 dakika sürmez. Olağan trafik koşulları göz önüne alındığında Los Angeles içinde bir şehirden diğerine ulaşmak için kendinize en az bir saat tanımalısınız. Los Angeles trafiği gibi, (son yıllarda hızla azalmasına rağmen) suç oranı ve ırkçılık dalgaları da Los Angeles’in negatif taraflarındandır. Zamanında denildiği gibi ‘Eğer burası cehennemse, neden bu kadar popüler?’

»  Los Angeles, Amerika’da araba kültürü en büyük olan şehirdir. Bu nedenle bu sayısız ufak şehircik arasında yol almak son derece keyifli ve olağandır. Uçaktan inerken bakıldığında (ki gözünüzden kaçması olanaksızdır) matematik defterinin karelerini andıran bu dev şehirde yol bulmak neredeyse tek koridorlu labirentte çıkış kapısını bulmaya benzer.

»  Dünyanın başka hiçbir bölgesinde olmayan başka bir olaya da burada alışmanız gerekecektir: Yön tayini! Gerçek anlamda mantık sınırlarının ötesinde büyük olan bu şehirde bir noktadan diğerine gidişinizi tarif ederken insanlar sürekli olarak "101 ile kuzeye çık, oradan 405 kuzeyi al ve 138 ile doğuya doğru devam et"  gibi cümleler kullanacaklardır. İnanması zor bile olsa bir süreden sonra hangi istikamette gittiğinizi siz de hisseder olacaksınız!

»  Open Hearts Language Academy Los Angeles 2016 yılında kurulmuştur. Open Hearts Language Academy Los Angeles kampüsü Sherman Oaks bölgesinde yer almaktadır. Kampüs Beverly Hills, Bel Air ve Hollywood’a yakın durumdadır. Bölgede canlı alışveriş merkezleri, eğlence noktaları, moda ve stil mağazaları, güzel restoranlar ayrıca sinema kompleksleri ve 24 saat açık fitness merkezi bulunmaktadır.

»  Open Hearts Language Academy Los Angeles kampüsü öğrencilerine 18 adet tam donanımlı ve geniş dersliklerde ve modern tesislerde eğitim imkânı sunmaktadır. Ayrıca kafeterya, restoran, öğrenci kullanımı için mikrodalga fırın, Otomatik aperatif makinesi, Otomatik içecek makinesi, bilgisayar laboratuvarı, kütüphane, bekleme odası, balkon/taraça, öğrenci destek masası, fotokopi makinası, öğrenci kullanımı için yazıcı, spor salonu, ücretsiz su sebili, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı gibi imkanlarda Open Hearts Language Academy Los Angeles tarafından sunulmaktadır.

»  Konaklama imkânları arasında, aile yanında tek veya iki kişilik oda, yarım pansiyon, okul yurdunda tek veya çift kişilik odalarda, isterseniz haftalık yemek planı da satın alınabilir.

Open Hearts Language Academy - New York

»  Dünyanın başkenti sayılabilecek New York’tan başka bir kent daha yoktur. New York yirmi bir milyon nüfusunu 800 kilometrekare alanda barındırır. New Yorklu olmak bir ayrıcalıktır. New York’a insanlar adeta akın eder. Buna neden olan şeyler, tam olarak acık olmasa da insanları buraya çeken şey, buranın hiper-aktif ve enerjik hayatıdır.

»  New York gerçekten dünya çapında bir kenttir. New York’a girdiğinizde sanki orada daha önce bulunduğunun sanırsınız. Özgürlük Abidesi’ne, Empire State Binası’na, Central Park’a ve de Times Square’e hayran kalacaksınız. Modern Sanat Müzesi dünyanın en unlu müzelerindendir. Gugenheim Müzesi ve Modern Amerikan Tarihi Müzeleri de onun kadar unludur. Kitapçıları, tiyatroları, yemekleri, alışveriş imkânları ve insanları ile New York’ta nereye giderseniz gidin kendinizi hoş bir tecrübenin içinde bulacaksınız. New York City aynı zamanda yabancı moda, medya, sanat, finans, eğlence merkezi olarak da bilinir. Bu şehre geldiğinizde edineceğiniz ilk izlenim korkunç bir kalabalık, dünyanın her kösesinden her türden insanlar ve İstanbul’u aratmayacak kadar yoğun bir trafik olacaktır.

»  New York’a geldiğinizde dünyaca unlu Özgürlük Anıtı’ (Statue of Liberty), Empire State binasını, New York City’deki tek yeşil alan olan, tamamen yapay olarak yaratılmış ve içinde birçok aktivitenin gerçekleştirildiği Central Park’ı, Cin mahallesini, Broadway şovlarının yer aldığı Time Square’ı, alışveriş cenneti 5. Caddeyi (5th Avenue) görmeden geçmeyin.

»  Özgürlük Anıtı (Statue Liberty): Özgürlük anıtı 1886 yılında Fransızlar tarafından Amerika’ya hediye edilmiştir. Bu hediye politik özgürlüğün ve ülkeler arası dostluğu simgelemektedir. Özgürlük anıtı, Özgürlük Adası’nda bulunmaktadır. Adaya ulaşım botlarla sağlanmaktadır. Adaya ulaştıktan sonra anıta çıkmak için uzun bir sure sıra beklemeniz gerekebilir.

»  Open Hearts Language Academy New York Manhattan’ın kalbinde yer almaktadır. Madison Avenue ve Empire State binasına bir blok uzaklıktadır. Open Hearts Language Academy New York kampüsü New York metro geçiş hatlarına çok yakındır. OHLA New York kampüsü modern tesislere de oldukça yakındır. OHLA New York eğitimlerini geniş dersliklerde vermektedir ayrıca bilgisayar loboratuvarları, öğrenci salonları ve ortak kullanım alanları bulunmaktadır. Bunun dışında ücretsiz Wi-fi imkânı sağlamaktadır.

»  Open Hearts Language Academy New York’un sunduğu programlar aşağıdaki şekildedir;

  • Bir Yarı Yoğun programı - haftada 20 ders
  • Yoğun İngilizce programı - Haftada 24 ders
  • Bir Süper Yoğun İngilizce programı - haftada 28 ders
  • Bir Sınavlara Hazırlık programı (TOEFL, CAMBRIDGE FCE VEYA CAE, IELTS)
  • Bir Yarı Yoğun + Sınavı Hazırlık programı - haftada 35 ders
  • Bir Üniversite Hazırlık programı

»  Kafeterya, restoran, öğrenci kullanımı için mikrodalga fırın, Otomatik aperatif makinesi, Otomatik içecek makinesi, bilgisayar laboratuarı, kütüphane, bekleme odası, balkon/taraça, öğrenci destek masası, fotokopi makinesi, öğrenci kullanımı için yazıcı, spor salonu, ücretsiz su sebili, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı gibi imkanlarda Open Hearts Language Academy New York tarafından sunulmaktadır.

»  Konaklama imkânları arasında, aile yanında tek veya iki kişilik oda, yarım pansiyon, okul yurdunda tek veya çift kişilik odalarda, isterseniz haftalık yemek planı da satın alınabilir.

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

AMERIKA'DAKİ OKULLAR