"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

LSI SAN DIEGO

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

LSI SAN DIEGO

 

Önemli Notlar

Konum

:

San Diego

Diğer Lokasyonlar

:

Boston, New York, San Francisco

Eğitim Dili

:

İngilizce

1 Ders Süresi

:

50 Dakika

Sınıf Mevcudu

:

Max. 16 kişi

Sınıf Sayısı

:

18 Adet

Kursa Katılım Yaşı

:

16 ve üzeri

Kursa Katılım Dil Seviyesi

:

Tüm Seviyeler

Kurs Başlangıç Tarihleri

:

Her Pazartesi

 

Kurs Seçenekleri

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınava Hazırlık(IELTS, CAE, TOEFL), İş İngilizcesi, Üniversite Hazırlık

 

Konaklama ve Karşılama Hizmetleri

Aile Yanı Seçeneği

:

Yurt Seçeneği

:

Havaalanı Karşılama

:

 

Okul Olanakları

Akreditasyon

:

English US, ACCET, TOEIC, BPPE, Cambridge English

Sınav Merkezi

:

Akıllı Tahta Sistemi

:

Ücretsiz Wi-Fi

:

Kafeterya

:

İnternet Kafe

:

Kütüphane

:

Dinlenme Alanı

:

Teras / Bahçe Alanı

:

X

 

Genel Bilgi

Konum; LSI okulunun şubelerinden biri San Diego’da eğitim vermektedir. San Diego, ABD’nin batısında, Kaliforniya eyaletinin en güneyinde ve Meksika sınırında yer alan bir şehirdir. San Diego, Kaliforniya eyaletinin en büyük, Amerika’nın ise 7. en büyük şehridir. San Diego’nun lakabı “America’s finest city” yani “Amerika’nın en güzel şehri”dir. Burada oturanlar bu kente güneş şehri derler. Coğrafi konumu açısından yılın her zamanı güneşlidir. Masmavi pasifik okyanusu kenarında güneşlenirken, yaklaşık 1 saat uzaklıktaki kayak merkezlerine de gidilebilmektedir. Diğer Amerika şehirlerine göre daha sakin bir ortama sahip olduğundan Tüm amerikalılar’ın emeklilik hayallerini süsleyen bir şehirdir. Bunun yanı sıra en büyük Piyade üssü (Marine) ve deniz kuvvetlerinin büyük bölümü (Navy) burada yer aldığından askeri bir şehirdir. Kilometrelerce uzanan altın kumsallara ve Amerika Birleşik Devletleri'nin en güzel iklimlerinden birine sahip olan capcanlı ve rengarenk San Diego kenti, California'da İngilizce öğrenmek için ideal bir şehirdir. LSI San Diego, yakın çevresindeki restoranlar, mağazalar ve ulaşım bağlantıları ile şehir merkezinde yer almaktadır. Ünlü San Diego Hayvanat Bahçesi, Symphony Hall konser salonu ve San Diego Körfezi yürüyüş mesafesindedir.

Neden LSI; Doğu Yakası'nda New York'un canlılığından Boston'un tarihi ihtişamına, Batı Yakasındaki San Diego'nun sakin sahillerine ve San Francisco’nun sunduğu sayısız atraksiyona kadar LSI, ABD'de İngilizce öğrenmek için size sayısız seçenek sunmaktadır. LSI’ın ABD'deki 4 dil okulu, Amerika'nın en heyecan verici kentlerinin tam kalbinde yer almaktadır. Tüm dil merkezleri, en yeni dil eğitimi teknolojileri, olağanüstü öğrenci tesisleri, son derece deneyimli öğretmenler ve öğretim görevlileri ile eğitim vermektedir. ABD'deki tüm LSI okulları, bulundukları bölgelerin sahip olduğu tüm güzellikleri yaşayabileceğiniz eğlenceli ve geniş kapsamlı bir sosyal program sunmaktadır. New York'ta Broadway gösterilerinden Boston'da tarihi yürüyüş turlarına, San Diego'da sörften, San Francisco/Berkeley'de Alcatraz ve Sausalito gezilerine kadar, LSI okullarının sosyal programı ABD'deki İngilizce kursunuzu mükemmel bir şekilde tamamlamanızı sağlayacaktır.

KonaklamaÖğrencilere, paylaşımlı daire ve aile yanı konaklama hizmeti verilmektedir. Aile yanında konaklamalar, özenle seçilir ve öğrencilere Amerika kültürü hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı sunar. Aile evleri genellikle, okuldan 15-55 dakika uzaklıkta bulunabilmektedir. Aile ile yaşamak, bir öğrenciye akşamları Amerikalı aileler ile birlikte İngilizce pratik yapma fırsatı verir ve öğrencilerin kendi milletlerinden öğrencilerle iletişimini azaltır. Paylaşımlı daireler, birkaç farklı seçenekte sunulmaktadır. Öğrenciler dilerse, rezidans veya otelde de konaklayabilirler.

AMERIKA'DAKİ OKULLAR