"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

ICLS WASHINGTON

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

ICLS WASHINGTON

» Tıpkı New York’u İstanbul’a benzetebileceğimiz gibi Washington içinde Amerika’nın Ankara’sı diyebiliriz. Amerika denilince aklımıza gelen ilk görüntülerden biri, dış haberlerde sıkça gördüğümüz Özgürlük Anıtı'nın bulunduğu New York ya da beyaz kubbeli yapı olarak da tanınan ve deyim yerindeyse Amerika'nın alametifarikası olarak bilinen ve Washington D.C.'de bulunan "Capitol Hill" dir. National Air and Space Museum'da, Ay'dan getirilen bir taşa dokunabilir, dünyanın en büyük filini görebilir, "Forest Gump" filminde Tom Hanks'in konuşma yaptığı havuzun kenarında durabilir, pek çok ajan-polisiye romanlarında okuduğumuz meşhur Pentagon' un koridorlarında dolaşabilir, "Mall" adı verilen Smithsonian Enstitüsü'nün müzelerini gezebilir, kimilerine göre Metropolitan müzesi gibi bünyesinde bulundurduğu değerli sanat eserleriyle ününü ülke sınırlarının dışına taşıyan National Gallery of Art müzesinde Van Gogh, Cezanne, Monet' in tablolarını görebilir, ya da Phillips Collection isimli galeride Renoir'in en ünlü eserlerinden biri olan "Lunching on the Boating Party" isimli tablosuna yakından bir göz atabilirsiniz. Gündüz olduğu kadar gece de kendisini ziyaret edenlere cömert davranan bu şehirde, New York' tan gelen ünlü müzikallerden tiyatrolara, açık hava konserlerinden, Latin, Reggae, Jazz kulüplerine kadar pek çok seçenek sizleri bekliyor. Hızlı yaşamı seven arkadaşlarımıza Adams Morgan'ı görmeden gelmemeleri tavsiye olunur.

» ICLS İkinci Dil (ESL) ve yabancı dil eğitimi olarak İngilizce sağlamak için 1966 yılında kurulan Washington DC merkezli bağımsız bir dil okuludur. Turistik çekiciliğinin yanı sıra ülkenin önde gelen ve en saygın üniversitelerinin de bulunduğu Washington D.C. yetiştirdiği değerli öğrencileriyle de tanınmaktadır. ICLS Dil Okulu ise, Beyaz Saray’a sadece birkaç adım yakınlıkta, McPherson meydanı ve metro istasyonlarına yürüyerek 5 dakika mesafede bulunan modern bir binada Amerika dil okulu olarak İngilizce dil eğitimi vermektedir.

» ICLS öğretim üyelerinin birçoğunun yüksek lisans derecesi vardır. ICLS öğrencileri için:

  • Sınıflar öğrencinin özel ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır,
  • Yaratıcılık, keyifli bir dil öğrenme deneyimi için teşvik edilmektedir,
  • Öğretim stili, uzmanlık ve ülke / kültürel deneyim öğrencinin öğrenme stiline uygun olarak yapılmaktadır.

» ICLS; bireyler, şirketler, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve devlet kurumları için 85'den fazla dilde eğitimi sunmaktadır. ICLS yabancı dil dersleri biz katılımcıların özel ihtiyaçlarını karşılamak  için sonuç odaklı olarak hazırlanmıştır. Konuşma ve dinleme vurgulayan özelleştirilmiş bir müfredat ile birlikte, katılımcıların hedef ülkenin kültürel farklılıkları, iş ve sosyal görgüsü tanıtılmaktadır.

» Bir ders saati 60 dakikadır. Haftalık ders sayısı 20’dir. Ortalama sınıf mevcudu 4 maksimum 12 kişidir. ICLS öğretmenleri sınıfta öğrencilerin profesyonel bir çalışma ortamı içine asimile olmalarına yardımcı olmak için dinleme becerileri üzerine yoğunlaşmışlardır ve sınıfta sözlü uygulama yaparak bu şekilde öğrencilerin konuşmalarına yardımcı olmayı benimsemişlerdir.

» Konaklama seçenekleri olarak ICLS aile yanı veya yurt gibi seçenekler sunmaktadır.

» ICLS aynı zamanda, sıcak bir ortam, kişisel hizmet, özel öğretim ve kültürel anlayışı ve konuşma ile sınıf dışında geziler düzenleyerek öğrencileri toplum ile kaynaşma ve dili kullanmaya teşvik eder. 

AMERIKA'DAKİ OKULLAR