"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

LSI SAN FRANCISCO

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

LSI SAN FRANCISCO

 

Önemli Notlar

Konum

:

San Francisco

Diğer Lokasyonlar

:

Boston, New York, San Diego

Eğitim Dili

:

İngilizce

1 Ders Süresi

:

50 Dakika

Sınıf Mevcudu

:

Max. 16 kişi

Sınıf Sayısı

:

12 Adet

Kursa Katılım Yaşı

:

16 ve üzeri

Kursa Katılım Dil Seviyesi

:

Tüm Seviyeler

Kurs Başlangıç Tarihleri

:

Her Pazartesi

 

Kurs Seçenekleri

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınava Hazırlık(CAE, TOEFL), İş İngilizcesi, Üniversite Hazırlık

 

Konaklama ve Karşılama Hizmetleri

Aile Yanı Seçeneği

:

Yurt Seçeneği

:

Havaalanı Karşılama

:

 

Okul Olanakları

Akreditasyon

:

English US, ACCET, TOEIC, BPPE, Cambridge English

Sınav Merkezi

:

Akıllı Tahta Sistemi

:

Ücretsiz Wi-Fi

:

Kafeterya

:

İnternet Kafe

:

Kütüphane

:

Dinlenme Alanı

:

Teras / Bahçe Alanı

:

X

 

Genel Bilgi

Konum; LSI okulunun şubelerinden biri San Francisco’da eğitim vermektedir. Amerika’nın en güzel kentlerinden biri olan San Francisco, vazgeçilmez bir tutku veya dillerden düşmeyen bir şarkı gibi ruhunuzu ele geçirir. San Francisco’da şaşırtıcı ilk şey kentin yerleşim planıdır. 43 tepeden oluşan bu şehirde Golden Gate Köprüsü sizi büyüleyecektir. San Francisco şehrinin 3 tarafı denizle çevrilidir. Amerika’da Dil eğitimi veya Üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin tercih ettikleri şehirlerin başında gelen San Francisco gece hayatı, kozmopolitliği, hiç bitmeyen kültürel ve sosyal etkinlikleriyle ön plana çıkmaktadır. San Francisco Körfezi kenarında yer alan Berkeley şehri, merkezinde California Üniversitesi kampüsünün bulunduğu cıvıl cıvıl bir öğrenci kentidir ve California'da İngilizce öğrenmek isteyen herkes için ideal bir merkezdir. Kafeleri, mağazaları, restoranları ve gece hayatı ile capcanlı bir kent olan Berkeley, San Francisco ve Körfez Bölgesi'nin geri kalanındaki tüm cazibe merkezlerine kolay erişim imkânı sunar. LSI San Francisco/Berkeley, Berkeley'in tam merkezinde, otobüs ve metro istasyonlarına yakın bir konumda, üniversite kampüsüne birkaç sokak uzaklıkta ve restoranlar, kafeler, sinemalar ve kitapçı dükkanları ile dolu bir bölgede yer almaktadır.

Neden LSI; Doğu Yakası'nda New York'un canlılığından Boston'un tarihi ihtişamına, Batı Yakasındaki San Diego'nun sakin sahillerine ve San Francisco’nun sunduğu sayısız atraksiyona kadar LSI, ABD'de İngilizce öğrenmek için size sayısız seçenek sunmaktadır. LSI’ın ABD'deki 4 dil okulu, Amerika'nın en heyecan verici kentlerinin tam kalbinde yer almaktadır. Tüm dil merkezleri, en yeni dil eğitimi teknolojileri, olağanüstü öğrenci tesisleri, son derece deneyimli öğretmenler ve öğretim görevlileri ile eğitim vermektedir. ABD'deki tüm LSI okulları, bulundukları bölgelerin sahip olduğu tüm güzellikleri yaşayabileceğiniz eğlenceli ve geniş kapsamlı bir sosyal program sunmaktadır. New York'ta Broadway gösterilerinden Boston'da tarihi yürüyüş turlarına, San Diego'da sörften, San Francisco/Berkeley'de Alcatraz ve Sausalito gezilerine kadar, LSI okullarının sosyal programı ABD'deki İngilizce kursunuzu mükemmel bir şekilde tamamlamanızı sağlayacaktır.

KonaklamaÖğrencilere, paylaşımlı daire ve aile yanı konaklama hizmeti verilmektedir. Aile yanında konaklamalar, özenle seçilir ve öğrencilere Amerika kültürü hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı sunar. Aile evleri genellikle, okuldan 15-45 dakika uzaklıkta bulunabilmektedir. Aile ile yaşamak, bir öğrenciye akşamları Amerikalı aileler ile birlikte İngilizce pratik yapma fırsatı verir ve öğrencilerin kendi milletlerinden öğrencilerle iletişimini azaltır. Paylaşımlı daireler, okula birkaç dakika, San Francisco şehir merkezine 45 dakika uzaklıktadır.

AMERIKA'DAKİ OKULLAR