"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

PACIFIC INTERNATIONAL OREGON

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

PACIFIC INTERNATIONAL OREGON

» Pacific International Academy Oregon Amerika Dil Okulu

Oregon, ABD'nin eyaletlerinden birisidir. Pasifik kıyısında yer alan eyalet, kuzeyde Washington, güneyde Kaliforniya ve Nevada, doğuda ise Idaho ile komşudur. Columbia nehri kuzey, Snake nehri ise doğu sınırlarının büyük bir kısmını oluşturmaktadır. Willamette nehri vadisi, eyaletin en yüksek nüfus yoğunluğuna sahip olan ve en yüksek tarımsal üretimin yapıldığı bölgesidir.

Pacific International Academy Amerika Dil Okulu Lake Oswego kenarında Portland Oregon'da konumlanmaktadır. Portland şehir merkezine sadece 10 dakikalık bir mesafededir. Marylhurst Üniversitesi bünyesinde İngilizce dil eğitimi ve sonrasında üniversite hazırlık eğitimi olanakları sağlayan okulumuzda, eğitimlerini başarı ile tamamlayan öğrenciler doğrudan Marylhurst Üniversitesine kabul şansı alabildikleri gibi ABD'de eğitim veren diğer pek çok üniversiteye de geçiş olanağına sahip olacaklardır. PIA Amerika dil okulu öğrencileri eğitimleri yanı sıra kültürel konular, bilgisayar becerileri ve diğer özel ilgi alanları üzerinde de çalışma fırsatı bulmaktadırlar. Modern koşullarda eğitim olanakları yanında Pasifik ve Oregon bölgelerine düzenli olarak yapılan kayak, kamp, salcılık gibi sporsal faaliyetler ve gezi turları ile eğitim saatleri dışında öğrenciler sosyal olarak pek çok olanağa sahiptirler.

PROGRAMLAR

» Yoğunlaştırılmış lngilizce Dil Kursu

Pacific International Academy Amerika Dil Okulunun ESL sınıfları beş ana seviyeden oluşmaktadır. Her seviyede, öğrenciler okuma, yazma, dilbilgisi ve konuşma/dinleme sınıflarına katılmaktadır. Sınıflar pazartesiden cumaya kadar haftada 20 ders saati içerecek şekilde tasarlanmıştır. Öğrenciler sadece İngilizce dillerini geliştirmekle kalmayacak, bu sınıfların yanı sıra kültürel konular, bilgisayar becerileri ve diğer özel ilgi alanları üzerinde de çalışma fırsatı bulacaklardır.

» GED

PIA Amerika Dil Okulu, lise öğrenimini ülkesinde tamamlayamamış internasyonel ögrencilere GED sınavına hazırlanma ve geçme şansı sunuyor. GED programına katılan öğrenciler matematik, fen, sosyal bilgiler, kompozisyon ve edebiyat sınavlarını geçecek seviyeye ulaşmaktadır. GED sınavında başarılı olan bir öğrenci eğitimine Marylhurst Üniversitesi'nde ya da Amerika`da herhangi başka bir üniversitede devam edebilmektedir.

» Başarıya Giden Yollar ve Temelleri

PIA Amerika Dil Okulunda Akademik İngilizce Dil Kursları uluslararası öğrencilerin Marylhurst Üniversitesi`nin lisans ve lisansüstü programlarında başarılı olmasına yardım edecek şekilde düzenlenmiştir. Lisans temel kursları Marylhurst Üniversitesi`nin edebiyat ve beşeri bilimler dersleriyle bütünleştirilmiştir. Kurslar, öncelikli olarak Marylhurst Üniversitesi`ne şartlı kabul edilmiş uluslararası öğrenciler için tasarlanmıştır. Öğrenciler çeşitli formlardaki kompozisyonları yazmaya ve gözden geçirmeye odaklandırılır. Yazılı projeler, Marylhurst Üniversitesi'nde okutulan konularla doğrudan bağlantılıdır. Lisansüstü başarı kursları Marylhurst Üniversitesi işletme dersleriyle bütünleştirilmiştir. Bu kurslar öncelikli olarak Marylhust Üniversitesin`de MBA'e başvurmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Öğrenciler araştırma metodları, iş yerlerinde iletişim becerileri ve dönem ödevi konuları üzerine odaklandırılır. Yazılı projeler Marylhurst Üniversitesi işletme derslerinde okutulan konularla doğrudan bağlantılıdır.

» Kısa Dönem İngilizce Dil Kursları

Kısa dönem İngilizce Dil Kursları, İngilizce dil öğrenimini sosyal ve kültürel aktivitelerle ve bölgesel gezilerle birlikte zenginleştirmiştir. Kısa dönem programları oda ve karşılama, sınıf içi öğretim, bölgesel geziler, tanıtım ve çok daha fazlasını kapsar. Kısa dönem İngilizce Dil Kursları tatil döneminde İngilizce dilini öğrenmek isteyen öğrenciler için çok idealdir. 

HİZMETLER

» Aktiviteler

Pacific International Academy Amerika Dil Okulu kuzeybatı pacific ve Oregon bölgesine düzenli geziler düzenler. Bu geziler kışın kayak ya da kızak, baharda yürüyüş, yazın kamp yapmak yâda okyanusa günü birlik gezileri ve sonbaharda salcılık yapmayı içerir. Tüm öğrenciler bu aktivitelere katılması için desteklenir.

» Konuşma Arkadaşı Programları

Konuşma arkadaşı programı, öğrencilerin anlama ve iletişim kurma becerisine yardımcı olmak amacıyla ana dili İngilizce olanlarla öğrencileri eşleştirmektedir. Konuşma arkadaşı programıyla ilgilenenlerin PIA Amerika Dil Okulu personelinden bilgi almaları tavsiye edilir.

» Konaklama İmkânları

Bütün öğrenciler Amerikalı ailelerle yaşama seçeneğine sahiptir. Bütün aileler öğrenciler için destekleyici ve yardımcı olacak şekilde seçilmiştir. Bu şartlar altında, öğrenciler konuyla ilgili İngilizce becerilerini pratik etme ve Amerikan kültürünü öğrenme şansına sahip olurlar.

» Neden PIA?

  • Yüksek motivasyonlu öğrenciler 
  • Yoğunlaştırılmış İngilizce ve akademik hazırlık
  • Tecrübeli ve yüksek derecede nitelikli çalışan kadrosu
  • Marylhurst Üniversitesi`ne koşullu giriş imkânı
  • PIA`yi başarılı bir şekilde bitir ve MÜ’ye gir
  • İdeal konaklama programı
  • Kültürel ve sosyal aktivitelerle dolu bir takvim
  • Kuzeybatıyı keşfe çıkmak için mükemmel konum
  • Şehir merkezi Portland’a 10 dakika uzaklık 

AMERIKA'DAKİ OKULLAR