"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

LANGUAGE SYSTEMS LOS ANGELES

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

LANGUAGE SYSTEMS LOS ANGELES

Los Angeles Amerikan Rüyası'nın doğduğu yer, dünyanın eğlence başkentidir. Film yıldızları ve güneşli plajlarıyla ünlü olan Los Angeles, Venice Plajı, Santa Monica, Beverly Hills, Hollywood, Malibu, Disneyland ve Universal Stüdyoları'na ev sahipliği yapmaktadır. Asıl adı "El Pueblo de Nuestra Senora la Reina de Los Angeles de Porciuncula" olan Los Angeles yani Melekler Şehri'nde bulunan Malibu, Santa Monica, Venice gibi sahillerde gündüz güneş, gece ay ışığı altında yapılan partiler, Hollywood bulvarı ve paralelinde bulunan Sunset Bulvarı'ndaki sayısız mekânlarda sabahlara kadar süren dans, burayı Amerika'nın eğlence başkenti haline getirmiştir.

Amerika'da dil okulu Language Systems International, her biri Los Angeles bölgesinde bulunan dört kampüsten oluşmaktadır. Bunlardan Northeast - Alhambra Kampüsü şehir merkezine 15 dakika uzaklıkta bulunan güvenli Alhambra semtinde yer almaktadır. Orange County - Fullerton Kampüsü, Orange County'de bulunan Disneyland'ın çok yakınında; South Bay - Torrance Kampüsü ise Los Angeles'ın ünlü plajlarının olduğu bölgede yer almaktadır. Downtown, şehrin merkezinde, Hollywood ve Beverly Hills'e komşu bir bölgede bulunmaktadır. Tüm kampüslerde kaliteli eğitim verilmesinin yanısıra, öğrenci için her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü yurtlarda konaklama seçeneği de sunulmaktadır.

Amerika'da dil okulu Language Systems International, kurulduğu 1987 yılından bu yana, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrenciler için eşsiz, kaliteli ve yoğun İngilizce sınıfları (ESL) ile TOEFL, IELTS sınav hazırlık programları sunmaktadır. Amerika Los Angeles LSI Dil Okulu, öğrencilerine İngilizceyi kişisel veya akademik başarı doğrultusunda en iyi şekilde kullanma yeteneği sağlamaktadır. Los Angeles LSI Dil Okulu, 7 farklı seviyedeki sınıflarıyla eşsiz bir eğitim vermektedir: Öğrenciler, farklı konuşmacıları anlama yeteneklerinin gelişebilmesi için hergün 3 değişik öğretmenle çalışır, böylece sınıflar daha etkili ve aynı zamanda daha eğlencelidir. Los Angeles LSI Dil Okulu sınıfları, öğrencileri üniversiteye hazırlamaya yönelik olarak düzenlenmiştir. Bunun yanısıra, öğrenciler, okulun anlaşmalı olduğu yüksekokullara TOEFL sınavına girmeksizin transfer olabilirler.

Los Angeles LSI Dil Okulunda öğrenciler düzenli ve yapılandırılmış akademik bir müfredat programı yanında, çeşitli destek ve danışmanlık hizmetleri bulacaklardır. Bu hizmetler yabancı öğrencilerin Amerika'da kaldıkları sürenin kendilerine daha faydalı olabilmesi amacıyla özellikle öğrencilerin ihtiyaç duydukları konular çerçevesinde geliştirilmiştir. Los Angeles LSI Dil Okulu, öğrencilerine bütün bir öğretim yılı boyunca İngilizce konuşmaya dayalı çeşitli aktiviteler sunmaktadır. Bu aktiviteler aynı zamanda bölgesel olmalarından dolayı kültürel katkıları da bulunmaktadır.

**Amerika'da dil okulu Language Systems International hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

AMERIKA'DAKİ OKULLAR