"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

RENNERT NEW YORK

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

RENNERT NEW YORK

» Rennert Amerika Dil Okulu 1973 yılında bir dil bilimci olan César Rennert tarafından Amerika’da kurulmuştur. Kendi ana dili olan İspanyolcayı öğretmeye başladığı tek bir sınıftan oluşan Rennert Dil Okulu, bugün uluslararası, başarılı bir dil merkezi haline gelmiş durumdadır. Bugün Amerika’da hem New York (Manhattan) hem de Miami’de dil okulları bulunan Rennert, ön planda tuttuğu İngilizce eğitimi alanında ESL kursları arasında hep ilk sıralarda yer almaktadır.

» Rennert Dil Okulu ayrıca IALC kurucu üyesi olarak faaliyet gösterrmektedir. 1983 yılında kurulan IALC’nin amacı, dünyanın çeşitli ülkelerindeki dil okullarının akademik ve etik yapısını ortak bir noktada ve kalitede birleştirerek en üst düzeyde eğitim ve hizmet vermelerini denetlemekti. IALC, 2009 yılında Language Travel Magazine LTM Star’ın “En İyi Okul Birliği” ödülünü kazanmıştır.

» Rennert New York Dil Okulu, 40'dan fazla ülkeden gelen uluslararası öğrenciye eğitim vermektedir.  Ana tesisler Manhattan şehir merkezinde, Doğu yakasında İkinci ve Üçüncü Caddeler arasındadır. Ana derslikler ise modern bir ofis binasının 16. katındadır. Ayrıca ana binadan 2 blok uzaklıkta ek bina bulunmaktadır. Yönetici İngilizce Programları ek binada yapılmaktadır. Ana binada 18 sınıf, öğrenci kafeterya ve dinlenme salonu ve bilgisayar laboratuvarı bulunmaktadır. Rennert New York Dil Okulunun ek binasında ise 7 sınıf, gazete, çay, kahve ve dergiler bulunan dinlenme salonu, araştırma merkezi, internet erişimi bulunmaktadır. Yönetici İngilizce Programlarına devam eden öğrencilere ücretsiz kahvaltı verilmekte ve öğrenciler ücretsiz e-posta hizmetinden faydalanabilmektedirler.

» Rennert Miami Dil Okulu, St. Thomas Üniversitesinin bir bağlantısı olarak İngilizce dil eğitimi vermektedir. Rennert Dil Okulu kampüs içinde yurt olanağı, kablosuz internet, yüzme havuzu ve spor tesisleri gibi pek çok donanıma sahiptir. Amerika’da üniversite eğitimi özelliklede St. Thomas Üniversitesini düşünürseniz Rennert Miami Dil Okulunda eğitim sonrası kabul koşullarında büyük kolaylıklar sağlanacağını söyleyebiliriz.

Neden Rennert?

  • Miami ve New York’taki konumları
  • Ders dışı aktivite programları
  • Genel İngilizce ’ye ek olarak dans, moda, aşçılık gibi eğlenceli seçenekler
  • Muhteşem okul tesisleri
  • New York’taki en az mevcutlu sınıflar
  • Her öğrenciye birebir ilgi
  • TOEFL ve Cambridge Sınavlarında uzmanlık
  • Engelli öğrenciler için, Engelli tuvaleti, sınıfa tekerlekli sandalye erişimi, resepsiyona tekerlekli sandalye erişimi bulunmaktadır.

» Konaklama seçenekleri olarak okul; aile yanı, tek kişilik oda ve yarım pansiyon olanakları sunmaktadır. Ek olarak okulda öğrenciler için eğlenceli aktiviteler düzenlenmektedir.

AMERIKA'DAKİ OKULLAR