"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

TLA FORT LAUDERDALE

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

TLA FORT LAUDERDALE

» Fort Lauderdale, deniz kenarında yer alması nedeniyle 42,000 yat ve 100 marinaya ayrıca tekne yapım tersanesine sahip başlıca bir yatçılık merkezidir. Fort Lauderdale şehrinde ve banliyölerinde toplam 4100 restoran ve 120 gece kulübü yer almaktadır. Ayrıca Marilyn Manson ismiyle bildiğimiz Brian Hugh Warner, metal grubunu Fort Lauderdale'de kurmuştur. Palmiyelerle çevrili "Where The Boys Are" kumsal şeridi yüz binlerce kolej öğrencisi için bahar tatilinde ziyaret edilen kutsal bir yer gibidir! Şehrin bu bölgesinde birçok etkinlik ve çeşitli eğlenceli partiler düzenlenmektedir. Burada parti atmosferlerine katılabilir ya da isterseniz gününüzü tropik kumsallarda keyif yaparak geçirebilirsiniz. Yine burada İngilizce konuşarak pratik yapma şansına da sahip olabilirsiniz. 13 sinema ekranıyla dünyanın en büyük arabalı sinemasının bulunduğu yer olan Swap Shop da Fort Lauderdale'de yer almaktadır. 
 Küba ve orta Amerika'ya olan yakınlığı nedeniyle Fort Lauderdale mutfağı, yerel yemeklerle İspanyol tatlarının ilginç bir karışımıdır. Damak zevkiniz ne olursa olsun, burada mutlaka seveceğiniz bir şey bulursunuz.

» The Language Academy, uluslararası öğrenciler ve şirket yöneticileri için önde gelen bir İngilizce dil okuludur. Okulun kişisel ilgi ve kaliteli öğretim önceliği vardır. Öğrenmenin öğrenciler için ne kadar önemli olduğu bilinmektedir. The Languaga Academy'nin İngilizce öğrenme ve öğretme yaklaşımı öğrenen merkezlidir. Tüm öğretmenler öğrencilerin ihtiyaçlarına, ilgi alanlarına ve hedeflerine odaklanır. Tüm öğrenciler kültürel faaliyetlere ve Amerika gezilerine aktif olarak katılmaya teşvik edilmektedir. TLA’nın 15 adet doğal ışıklı ve klimalı derslikleri vardır. Ayrıca bilgisayar laboratuarı kaynak kütüphanesi ve kafeteryası bulunur.

» The Language Academy öğretmenleri ve danışmanları kurs boyunca ilerlemenizi ve etkili öğrenme sürecinizi kontrol edecek ve emin olacaktır:

  • Dikkatli değerlendirme ve ilk test doğru seviyeye yerleşmenizi sağlar
  • Eğitim danışmanları öğretmenlerinizle kurs boyunca ilerlemenizi izleyecektir
  • Her sınıfta haftalık olarak ders malzemeleri yenilenir. 
  • Öğretmenler ve yönetim size konaklamanız boyunca tavsiye ve pratik rehberlik hizmeti vermek için hazır bulunacaktır.

» Fort Lauderdale Amerika'nın en keyifli yerlerinden biridir. Parklar ve plajlarla çevrili The Language Academy Miami'ye sadece 25 dakika mesafededir. Fort Lauderdale cazip bir yerleşim alanıdır ve sayısız boş zaman etkinlikleri sunmaktadır. Dünyaca ünlü Las Olas Boulevard, alışveriş ve restoran cenneti ve Modern Sanatlar Müzesi yürüme mesafesindedir. Yüzme, squash, tenis, futbol ve su sporları için okulun yakınında tesisler bulunmaktadır. 

» The Language Academy bünyesinde sunulan kurs programları: General English, General English Intensive, General English Platinum, General English Group, University Preparation, Executive English, Private English, TOEFL Preparation, TOEIC Preparation, IELTS, Cambridge Exam Preparation.

» The Language Academy’de konaklama seçenekleri arasında paylaşımlı daireler ve aile yanı konaklama seçenekleri vardır. 

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

AMERIKA'DAKİ OKULLAR