"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

LSI NEW YORK

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

LSI NEW YORK

 

Önemli Notlar

Konum

:

New York

Diğer Lokasyonlar

:

Boston, San Diego, San Francisco

Eğitim Dili

:

İngilizce

1 Ders Süresi

:

50 Dakika

Sınıf Mevcudu

:

Max. 16 kişi

Sınıf Sayısı

:

15 Adet

Kursa Katılım Yaşı

:

16 ve üzeri

Kursa Katılım Dil Seviyesi

:

Tüm Seviyeler

Kurs Başlangıç Tarihleri

:

Her Pazartesi

 

Kurs Seçenekleri

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınava Hazırlık(CAE, TOEFL), İş İngilizcesi, Üniversite Hazırlık

 

Konaklama ve Karşılama Hizmetleri

Aile Yanı Seçeneği

:

Yurt Seçeneği

:

Havaalanı Karşılama

:

 

Okul Olanakları

Akreditasyon

:

English US, ACCET, TOEIC, BPPE, Cambridge English

Sınav Merkezi

:

X

Akıllı Tahta Sistemi

:

X

Ücretsiz Wi-Fi

:

Kafeterya

:

İnternet Kafe

:

Kütüphane

:

Dinlenme Alanı

:

Teras / Bahçe Alanı

:

X

 

Genel Bilgi

Konum; LSI okulunun şubelerinden biri New York’da eğitim vermektedir. New York'lu olmak bir ayrıcalıktır. New York'a insanlar adeta akın eder. Buna neden olan şeyler tam olarak açık olmasa da insanları buraya çeken şey buranın hiper-aktif, enerjik hayatıdır. New York global bir kenttir. New York'a gittiğinizde sanki orada daha önce bulunduğunuzu sanırsınız. Özgürlük Abidesi'ne, Empire State Binası'na, Central Park'a ve de Times Square'e hayran kalacaksınız. Modern Sanat Müzesi dünyanın en ünlü müzelerindendir. Guggenheim Müzesi ve Modern Tarih Amerikan Müzeleri de onun kadar ünlüdür. Kitapçıları, tiyatroları, yemekleri, alışveriş imkânları ve insanları New York'u bir cazibe merkezi haline getirmiştir. New York'ta nereye giderseniz gidin kendinizi güzel ir deneyimin içinde bulacaksınız. LSI New York, ikonik Grand Central istasyonu yapan mimarlar tarafından tasarlanmış, güzel ve tarihi bir binada yer almaktadır. Okul, One World Trade Center binasına sadece blok uzakta, aşağı Manhattan'ın popüler ilçesinde eğitim vermektedir.

Neden LSI; Doğu Yakası'nda New York'un canlılığından Boston'un tarihi ihtişamına, Batı Yakasındaki San Diego'nun sakin sahillerine ve San Francisco’nun sunduğu sayısız atraksiyona kadar LSI, ABD'de İngilizce öğrenmek için size sayısız seçenek sunmaktadır. LSI’ın ABD'deki 4 dil okulu, Amerika'nın en heyecan verici kentlerinin tam kalbinde yer almaktadır. Tüm dil merkezleri, en yeni dil eğitimi teknolojileri, olağanüstü öğrenci tesisleri, son derece deneyimli öğretmenler ve öğretim görevlileri ile eğitim vermektedir. ABD'deki tüm LSI okulları, bulundukları bölgelerin sahip olduğu tüm güzellikleri yaşayabileceğiniz eğlenceli ve geniş kapsamlı bir sosyal program sunmaktadır. New York'ta Broadway gösterilerinden Boston'da tarihi yürüyüş turlarına, San Diego'da sörften, San Francisco/Berkeley'de Alcatraz ve Sausalito gezilerine kadar, LSI okullarının sosyal programı ABD'deki İngilizce kursunuzu mükemmel bir şekilde tamamlamanızı sağlayacaktır. LSI New York, MCNY'de eğitim gören öğrencilerin yönlendirilebildiği ESL programlarından biridir. Başka bir deyişle, öğrenciler LSI'de eğitim görürken TOEFL puanı aranmaksızın MCNY'nin lisans ve lisans üstü programlarına geçiş yapabilir. MCNY'nin hızlandırılmış dersleri sayesinde öğrenciler, sadece bir yıllık bir çalışma ile işletme mastırını tamamlayabilir.

KonaklamaÖğrencilere, paylaşımlı daire ve aile yanı konaklama hizmeti verilmektedir. Aile yanında konaklamalar, özenle seçilir ve öğrencilere Amerika kültürü hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı sunar. Aile evleri genellikle, okuldan 30-50 dakika uzaklıkta bulunabilmektedir. Aile ile yaşamak, bir öğrenciye akşamları Amerikalı aileler ile birlikte İngilizce pratik yapma fırsatı verir ve öğrencilerin kendi milletlerinden öğrencilerle iletişimini azaltır. Paylaşımlı daireler, birkaç farklı seçenekte sunulmaktadır. Öğrenciler dilerse, rezidans veya otelde de konaklayabilirler.

AMERIKA'DAKİ OKULLAR