"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

ASA COLLEGE NEW YORK

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

ASA COLLEGE NEW YORK

 

Önemli Notlar

Konum

:

New York

Diğer Lokasyonlar

:

Florida

Eğitim Dili

:

İngilizce

1 Ders Süresi

:

45 Dakika

Sınıf Mevcudu

:

- - -

Sınıf Sayısı

:

- - -

Kursa Katılım Yaşı

:

18 ve üzeri

Kursa Katılım Dil Seviyesi

:

Tüm Seviyeler

Kurs Başlangıç Tarihleri

:

Programa göre değişmektedir.

 

Kurs Seçenekleri

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınav Hazırlık(TOEFL), Diploma Programları

 

Konaklama ve Karşılama Hizmetleri

Aile Yanı Seçeneği

:

X

Yurt Seçeneği

:

X

Havaalanı Karşılama

:

X

 

Okul Olanakları

Akreditasyon

:

State Education Department, Middle States Commission on Higher Education…

Sınav Merkezi

:

X

Akıllı Tahta Sistemi

:

X

Ücretsiz Wi-Fi

:

Kafeterya

:

İnternet Kafe

:

Kütüphane

:

Dinlenme Alanı

:

Teras / Bahçe Alanı

:

X

 

Genel Bilgi

Konum; Asa College şubelerinden biri, New York’da eğitim vermektedir. New York sekiz milyon nüfusunu 800 km kare alanda barındırır. New York'lu olmak bir ayrıcalıktır. New York'a insanlar adeta akın eder. Buna neden olan şeyler tam olarak açık olmasa da insanları buraya çeken şey buranın hiper-aktif, enerjik hayatıdır. New York global bir kenttir. New York'a gittiğinizde sanki orada daha önce bulunduğunuzu sanırsınız. Özgürlük Abidesi'ne, Empire State Binası'na, Central Park'a ve de Times Square'e hayran kalacaksınız. Modern Sanat Müzesi dünyanın en ünlü müzelerindendir. Guggenheim Müzesi ve Modern Tarih Amerikan Müzeleri de onun kadar ünlüdür. Kitapçıları, tiyatroları, yemekleri, alışveriş imkânları ve insanları New York'u bir cazibe merkezi haline getirmiştir. New York'ta nereye giderseniz gidin kendinizi hoş bir tecrübenin içinde bulacaksınız. New York' ta Brooklyn ve Manhattan'da 2 merkezde eğitim veren okul her yere kolay ulaşım olanaklarına sahiptir.

Neden Asa College; 1985 yılında Brooklyn’de küçük ve mütevazı bir sınıfta 1 profesör ve 12 öğrenci ile eğitime başlamıştır. Bilgisayar programlamaya odaklı olarak o zamandan bu yana 3000’den fazla üniversite öğrencisi ve 20 programa kadar genişleyerek büyümüştür. ASA College Manhattan ve Brooklyn’deki programlarında her yıl 6000’den fazla öğrenci eğitim görmektedir. ASA  College New York 26 yıllık tecrübesi ile dünyanın dört bir yanından binlerce öğrenciyi başarıyla mezun etmektedir. ASA College New York başarılı öğrencilerine %50’ye varan burs imkânları sunmaktadır. ASA College size 16 ayda mesleki diploma sahibi olma fırsatı sunmaktadır. Aynı zamanda OPT (Optional Practical Training) yani 1 yıl Amerika’da tam zamanlı yasal çalışma izni hakkınızda bulunmaktadır. OPT ile bir yılı tamamlayan öğrencilere H1 veya Green Card sponsor şirket bulma imkanı doğmaktadır. Bu sayede öğrenciler ASA College mezuniyetleri sonrası Amerika'da çalışma hayatlarını sürdürebildikleri gibi eğitimlerini lisansa tamamlama fırsatına da sahip olmaktadırlar. ASA College'ın eğitim metodu konuşma, dinleme, yazma ve okuma üzerine gerçek yaşamda karşılaşacağınız reel durumlara odaklıdır. Asa College’ın misyonu, sağlam bir akademik temel ile donatmak ve yaşam boyu öğrenmeye kararlı, sorumlu profesyoneller olmak için çeşitli ve nitelikli öğrenci nüfusu yetiştirmektir.

Sunulan Diploma ProgramlarıNursing, Massage Therapy, Medical Assisting, Business Administration, Criminal Justice, Computer Programming, Network Administration, Paralegal Studies, Pharmacy Technology, Medical Billing and Coding, Health Information Technology, Healthcare Office Administration

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

AMERIKA'DAKİ OKULLAR