"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

LSI ZURIH

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

LSI ZURIH

 

Önemli Notlar

Konum

:

Zurih

Diğer Lokasyonlar

:

- - -

Eğitim Dili

:

Almanca

1 Ders Süresi

:

50 Dakika

Sınıf Mevcudu

:

Max. 12 kişi

Sınıf Sayısı

:

9 Adet

Kursa Katılım Yaşı

:

16 ve üzeri

Kursa Katılım Dil Seviyesi

:

Tüm Seviyeler

Kurs Başlangıç Tarihleri

:

Her Pazartesi

 

Kurs Seçenekleri

Genel Almanca, Yoğun Almanca, Sınava Hazırlık(Goethe Zertifikat)

 

Konaklama ve Karşılama Hizmetleri

Aile Yanı Seçeneği

:

Yurt Seçeneği

:

Havaalanı Karşılama

:

 

Okul Olanakları

Akreditasyon

:

Eaquals

Sınav Merkezi

:

X

Akıllı Tahta Sistemi

:

Ücretsiz Wi-Fi

:

Kafeterya

:

İnternet Kafe

:

Kütüphane

:

Dinlenme Alanı

:

Teras / Bahçe Alanı

:

X

 

Genel Bilgi

Konum; LSI okulunun şubelerinden biri de Zurih’te eğitim vermektedir. Zürih güzel tarihi binaları, geniş caddeleri ve capcanlı kafeleri ile İsviçre'de Almanca öğrenmek için en mükemmel yerlerden biridir.LSI Zurih, tarihi şehir merkezi ve Zürih Gölü'nden sadece beş dakika yürüyüş mesafesinde, ideal bir konumdadır. Zürih Gölü'nden ve fotoğraflık tarihi kent merkezinden birkaç dakika yürüyüş mesafesinde mükemmel bir konumda bulunan LSI Zürih, tüm bölgeyi keşfetmek için de ideal bir noktadadır.

Neden LSI; Almancayı İsviçre'de öğrenebilir ve olağanüstü manzaraları, şık ve modern kentleri ve uluslararası öğrencilere sunduğu sayısız imkanlarıyla bu büyüleyici ülkenin tadını çıkarabilirsiniz. Kısa süre önce baştan aşağı yenilenen okul, öğrencilerine mükemmel imkanların yanı sıra yardımsever ve cana yakın bir personel ve son derece deneyimli öğretmenlerle hizmet sunmaktadır. Farklı ortamlarda Almanca pratik yaparken bu küçük ama olağanüstü güzellikteki ülkenin sunduğu en büyük güzelliklerin tadını çıkarmanıza olanak tanıyan farklı aktivitelerle dolu eğlenceli ve renkli sosyal programı, İsviçre'deki Almanca kursunuzu kusursuz bir şekilde tamamlamaktadır. Aktiviteler arasında kış sporları, yüzme; yaz aylarında yelken, müze ziyaretleri ve eski şehirde yürüyüş turları yer almaktadır. Kısa zaman önce yenilenmiş derslikler, ücretsiz internet erişimi sunan bir bilgisayar odası ve öğrenci salonu gibi imkanlar, LSI Zürih' i Almanca eğitimi için son derece rahat bir ortam haline getirmektedir. Bu okulda, Zertifikat Deutsch gibi çeşitli Almanca sınav kursları ve daha genel Almanca dil programları sunulmaktadır. Hangi kursu seçerseniz seçin, tam donanımlı ve büyük deneyim sahibi öğretmenler size güler yüzle yardım etmeye hazır olacaktır.

KonaklamaÖğrencilere, öğrenci daireleri ve aile yanı konaklama hizmeti verilmektedir. Aile yanında konaklamalar özenle seçilmekte ve öğrencilere İsviçre kültürü hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı sunmaktadır. Aile evlerine genellikle, toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabilmektedir. Aile ile yaşamak, bir öğrenciye akşamları İsveç ailelerle birlikte Almanca pratik yapma fırsatı verir ve öğrencilerin kendi milletlerinden öğrencilerle iletişimini azaltır. Öğrenci daireleri, genellikle okula 10-15 dakika mesafededir. Bu seçenek, temiz ve temel bir konaklama arayan bağımsızlık isteyen öğrenciler için daha uygundur. Öğrenciler dilerse, hostelde de konaklayabilirler.

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

İSVIçRE'DEKİ OKULLAR