"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

IH XI'AN

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

IH XI'AN

» Xi'an (Şian) Çin'de bir şehir olup Şensi bölgesinin başkentidir. Kent Çin'nin dört büyük tarihi başkentinden birisidir. 3100 yıllık tarihiyle Çin'in en eski şehirlerinden birisi olan Xi'an, Ming Hanedanından önce Chang'an olarak bilinmekteydi. İngiltere'den gelen Baptistler şehirde bir hastane açmışlardır ve Hıristiyanlaştırma faaliyetlerine devam etmektedirler. Tang Hanedanından İmparator Gaozong 651 yılında İslam'ın öğretilerini kabul ederek Çin'i İslam'la tanıştırmıştır. Xian'da büyük bir Müslüman cemaat vardır ve bunların büyük bir bölümünü Hui grubu oluşturmaktadır. Yaklaşık olarak Xian'da 50.000 Hui Müslüman vardır. 7 adet caminin bulunduğu Xian'da en büyük olan cami Büyük Camidir.

» Xi’an, Shhanxi ilindeki güney Beijing’e 1200 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Xi’an, oldukça büyük bir şehir olarak kabul edilir. IH China Xian Dil Okulu 2006 yılında açılmıştır. 14. Yüzyıldan kalma tarihi binalar, birbirine yakın sokakları ve şehir duvarı ile hala küçük bir kasaba gibi görünür. IH China Xian Dil Okulundaki Çince eğitim veren öğretmenler, Xi’an şehrinde bulunan en profesyonel öğretmenlerden oluşmaktadır. Çince’yi en kısa zamanda öğrenmek istiyorsanız Xi’an şehri sizin için en uygun lokasyonlardan biridir. International House Xi'an International House World Örgütü, dünya çapında dil okulları en büyük ve en eski gruplarından birinin üyesidir.

» IH Xi’an Dil Okulu, çince öğrenmek isteyen uluslararası öğrenciler için çeşitli kurs seçenekleri sunar;

• Genel Çince Kursu:

Konuşma, yazma, okuma, dinleme gibi yetenek derslerinin yanısıra gramer ve kelime bilginizi geliştirirsiniz. 6 adet tam donanımlı sınıf vardır ve sınıflar maksimum 20 kişidir.

• Sınav Hazırlık Kursu:

HSK sınavından iyi bir sonuç elde etmeniz için hazırlık kursudur.

• Özel – birebir kurs:

Oluşturulan programı birebir, özel olarak alırsınız. 1 adet tam donanımlı sınıf vardır ve sınıflar maksimum 10 kişidir.

• Executive Chinese:

Özel ve küçük sınıflarda, iş iletişiminin tüm yönlerini kapsayan, geniş ve detaylı bir programa dahil olursunuz. 6 adet tam donanımlı sınıf vardır ve sınıflar maksimum 25 kişidir.

» IH China Xian Dil Okulunda televizyon odası, kütüphane, okul genelinde ücretsiz internet erişimi, bilgisayar odası ve spor aktiviteleri yapabileceğiniz alanlar mevcuttur. IH Xi’an dil okulumuza yakın, mobilyalı dairelerde konaklanır. Daireleri tek kişilik olarak tutabilir veya okuldan başka bir öğrenci ile paylaşımlı tutabilirsiniz. 

ÇIN'DEKİ OKULLAR