"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

SEE LEARNING LIZBON

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

SEE LEARNING LIZBON

» Portekiz veya resmî ismiyle Portekiz Cumhuriyeti  Avrupa’nın güneybatısında İber Yarımadası üzerinde yer alan, Avrupa Kıtası’nın en batısındaki ülkedir. Portekiz kuzeyden ve doğudan İspanya ile, güneyden ve batıdan da Atlas Ummanı ile çevrilidir. Atlas Ummanı’nın kuzey yarımküredeki bölümünde bulunan Azorlar ve Madeira takımadaları otonom idareleriyle beraber Portekiz’in birer parçasıdır.

» Geçen 3.100 sene süresince Portekiz toprakları, ülkenin kültürünü, tarihini, dilini ve etnik yapısını etkileyen ve içlerinde Fenikeliler, Yunanlar, Romalılar, Cermenler ve Endülüs Emevileri’nin de bulunduğu çeşitli medeniyetlerin geçişine şahit olmuştur. 5. asırda Portekiz ülkesi Douro Nehri’nin ağzındaki Portu (günümüzdeki Porto şehri) ile Cale (günümüzdeki Vila Nova de Gaia) şehirlerine güvenerek Latince Terra Portucalis diye hatırlanıyordu.1093 senesinde Kastilya ve Leon kralı VI. Alfonso, krallığının güneybatısındaki toprakları Henrique de Borgonha’ya vererek Portus Cale Kontluğu ‘nu kurdu. Comes Portucalensis tecrübe et bu kontluk sonraki yıllarda bağımsız bir krallığın doğuşuna sahne olmuştur. 15. ve 16. asırlarda Brezilya’dan Filipinler’e uzanan Portekiz İmparatorluğu dünyanın önde gelen ekonomik, siyasi ve kültürel güçlerinden biriydi. 20. asırda imparatorluğun bitmesiyle birlikte Portekiz Avrupa’ya dönmüştür ve son zamanlarda balanslı demokratik yapısıyla Avrupa Birliği’nin bir parçasını oluşturmaktadır.

» See Learning Center, Portekizce eğitim veren bir dil okuludur. Uzun yıllardır Portekiz’in başkenti Lizbon’da eğitim vermektedir. Uluslar arası eğitim standartlarına uygun bir şekilde öğrencilerine her alanda yardımcı olmayı amaçlamış bir dil okuludur.

» See Learning Center, edinmiş olduğu tecrübeler üzerine gelişmiş eşsiz metotlar ile genç öğrencilerinin ihtiyaçlarına ve kişiliklerine yönelik bir program uygulamaktadır. Portekizceyi Lizbon'da öğrenmek istenler için ideal bir okul olan See Learnin Center Dil Okulu aynı zamanda online dil eğitimi de vermektedir. Online eğitim programları arasında İngilizce, Portekizce, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Arapça, Rusça ve talebe göre diğer diller de uygulanmaktadır. 

» See Learning Center’da verilen programlar aşağıdaki şekildedir;

  • Genel Portekizce
  • Yoğun Portekizce
  • 1+1 Özel Portekizce
  • İş Portekizcesi
  • Öğretmenler için Portekizcesi
  • 50+ Portekizce

» See Learning Center öğrencilerine konaklama seçeneğim olarak aile yanını sunmaktadır.

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

PORTEKIZ'DEKİ OKULLAR