"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

LIDEN&DENZ ST PETERSBURG

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

LIDEN&DENZ ST PETERSBURG

» Liden & Denz Rusya dil okulumuz, Moskova ve St. Petersburg olmak üzere iki farklı şehirde eğitim vermektedir. Liden & Denz aynı zamanda Letonya’nın başkenti Riga’da öğrencilerine eğitim olanakları sunmaktadır.

 Liden & Denz “Moskova-Rusya”

» Rusya Federasyonu'nun politik, sanayi, kültür başkentidir. Şehir merkezinde 11 milyonluk nüfusuyla Rusya ve Avrupa'nın 1. dünyanın ise 5. en büyük en büyük şehridir. 1081 km² Rusya'nın iki federe şehrinden biridir. Moskova nehrinin içinden geçtiği bu şehir Dünya’nın en yoğun işleyen (mimarisi ile ünlü) metro sistemine sahiptir. 1980 yaz olimpiyatlarına ev sahipliği yapmıştır. Rusya denilince ilk akla gelen Kremlin Sarayı, Bolsoy Tiyatrosu gibi özelliklere ev sahipliği yapan Moskova’da, Manej ve Güm gibi dünyaca meşhur alışveriş merkezleri de yer almaktadır. 

» Okulumuzun sunduğu programlar arasında genel ve yoğun Rusça, TRKI sınavına hazırlık, birebir Rusça, akademik dönem ve ticari amaçlı Rusça kurslarını kapsamaktadır.            

» Moskova’nın merkezinde Belorusskaya Tren ve Metro İstasyonuna çok kısa yürüyüş mesafesinde yer alan Liden & Denz Rusya dil okulu, maksimum 10 kişilik modern sınıfları ve ekipmanları ile Rusça dil eğitim olanakları sunmaktadır. Aynı zamanda Liden & Denz Moskova dil okulu, TRKI (TORFL) akademik sınavı için hazırlık ve resmi test merkezidir.

Okulumuz, her biri mini gruplar için rahat 13 geniş sınıfımızdan oluşmaktadır. İyi donanımlı DVD ve TV düzeneği, ücretsiz wifi ve öğrencilerimiz için olan yemekhanemiz bulunmaktadır. Okul gezi düzenleme, tiyatro biletleri ayarlama gibi hizmetler de sağlamaktadır.

Liden & Denz “St. Petersburg-Rusya”

» St. Petersburg Moskova'nın 715 km kuzeybatısında bulunan, Rusya'nın 2. Avrupa'nın 4. büyük şehridir. Kültürel merkez oluşunun yanı sıra zarif binalarıyla da bilinir. Baltık Denizi kıyısında Neva Nehri üzerindeki 42 ada üzerine yayılmıştır.

» Liden & Denz Rusça Dil Merkezimiz St. Petersburg’un tarihi merkezinde, Rus Müzesi, Zamok sirk ve birçok parkın tam arasında bulunmaktadır. Bölge Fon tanka ve Neva Nehirlerine yakın St. Petersburg’un en iyi mimari yapılarını sunmaktadır. En yakın metro istasyonu yürüme mesafesiyle 5 dakikadır. Geniş kafeler, barlar, restoranlar ve mağazalar bu bölgededir. Dersler grup içeresinde işlenmekte olup derslikteki öğrenci sayısı kurlara göre değişiklik göstermekte olup 8 ile 12 kişilik sınıflarda verilmektedir.

» Konaklama öğrenciler için sınıftan daha çok evde vakit geçirdikleri için önemli bir karardır. Bu yüzden Liden & Denz öğrencilere çeşitli konaklama çeşitleri sunmaktadır. Bunlar; aile yanı, paylaşımlı daireler, stüdyo daireler ve otellerdir.

» Liden & Denz Rusça Dil Okulları Moskova ve St. Petersburg’da gerek eğlence gerekse iş alanında amaçlarınız için size Rusça dil eğitimi sunmaktadır. Uluslararası tanınmış okulumuz hem modern alanları ve yetkili olduğu organizasyonlarıyla harika bir öğrenim bileşimi sunmaktadır. Günümüz Rusya’sında okul olarak hedefimiz hem kültürel ve duygusal yaklaşımlı dil eğitimi sağlamaktır.

Liden & Denz “Riga-Letonya”

» Riga’da yeni açılan merkezimiz,  ana Tren İstasyonu ve Ulusal Opera arasında, şehir içi bulvarlarından birinde yer almaktadır. Bütün şehir kolayca yürüyerek keşfedilebilir. Bar, kahve dükkân ve okuldaki öğrencilerin kolayca ulaşılabileceği restoranlar mevcuttur.

» Liden & Denz Riga Okulu tarihi bir binanın ikinci katında yer almaktadır. Okulun tümü doğal ışık ve teknoloji ile donatılmış, on ferah sınıftan oluşmaktadır. Otomatik satış makineleri ve bilgisayar laboratuvarı ile bir güzel hobi alanı bulunmaktadır. Wifi tüm öğrenciler için ücretsizdir. Derslik bitişiğinde, aynı katta, küçük ama çok popüler bir öğrenci yurdu bulunmaktadır.

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

RUSYA'DAKİ OKULLAR