"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

LANGUAGES INT AUCKLAND

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

LANGUAGES INT AUCKLAND

» Auckland, Yeni Zelanda'nın ana giriş kapısı, ticaret ve endüstri merkezidir. Burası yaklaşık bir milyon nüfusu ile Yeni Zelanda'nın en büyük kentsel bölgesidir. Auckland size geniş kumsallar, güzel bir liman, inanılmaz alışveriş imkânları, gece eğlenceleri ve metropolit bir şehir kültürü sunar. Auckland eşiğinin sağında, şehrin kuzey ve güney sahillerinde 250 km'lik geniş bir alan boyunca olağanüstü Hauraki Körfezi uzanır. Yelkenliler şehri olarak bilinen Auckland, yatçılıkta en büyük yarışma ve ödül olan Amerikan Kupasının şimdiki ev sahibidir. Şehirden balina görmek için turlara katılabilir, müzesi, batıdaki üzüm bağlarını gezebilirsiniz. Çok kültürlü bir şehir olan Auckland, galeriler, müzeler, tiyatro ve konserler gibi büyük şehirlerde bulunan tüm kültürel ve sanatsal etkinliklere sahip kozmopolit bir yerdir. Bunların hepsi, Avrupa ve Polinezya kültürlerinin özel bir karışımı ile meydana gelmiştir.

» Christchurch, South Island doğu sahilinin ortasında, Banks Yarımadasının hemen kuzeyinde yer almaktadır. 337.000 kişilik nüfusuyla South Island'ın en büyük şehri ve uluslararası kapısı olan Christchurch, festivalleri, tiyatroları, modern sanat galerileri, büyük alış-veriş merkezleri, yarışlarıyla hareketli ve kozmopolit bir yerdir. Modern bir şehrin bütün imkânlarına sahiptir. Aynı zamanda, hala, verimli kırsal iç bölgelere hizmet veren birçok yöresel merkezi bulunmaktadır. Şehrin restore edilmiş Gotik sitili katedralleri, kül rengi değerli taşlardan yapılmış 19.yy yapıları, üç yönlü caddeleri, bol ağaçlı parkları; eski zamanların güzelliğini, zarafetini ve çekiciliğini korumaktadır. Christchurch, etraftaki kırsal bölgeyi ve doğal alanları incelemek için oldukça elverişli bir yerdir. Hareketliliği, havası ve dünya standartlarındaki çekiciliği ile canlı bir şekilde yaşayan Christchurch, kültür mirasına önem veren, yıl boyunca heyecan verici maceralar ve faaliyetlerini sürdüren bir şehirdir. Şehir, neo-gotik Sanat Merkezi, tarihi tramvayı, gondolu ve Uluslararası Antarktik Merkezi ile eşsiz bir yerdir. Bahçelerinin güzelliği ile uluslararası üne sahip olan Christchurch, kutlamaların ve festivallerin çok sık yapıldığı bir yerdir. Mevsim ne olursa olsun, Festival of Romance, Uluslararası Buskers Festivali, kış karnavalı ve Kasım ayında düzenlenen Showtime Canterbury gibi, sürekli eğlence programları bulabilirsiniz. Christchurch, Yeni Zelanda'nın çok amaçlı binası olan Convention Centre'a (kapasitesi 2500 kişidir) sahiptir. Ayrıca, önemli spor ve eğlence faaliyetlerinin yapıldığı çok amaçlı Westpac Trust Centre ve Christchurch Town Hall da burada bulunmaktadır.

» Languages International Yeni Zelanda İngilizce Dil Okuluna hoşgeldiniz. Biz beş tarihi binada yerleşiğiz ve yakınımızda Yeni Zelanda Auckland kentinin güzel Albert parkı yer almaktadır. Teşvik edici ve hoş bir ortamda, yüksek kalitede ders ve itinalı kişisel dikkat öneriyoruz. Burada dünyanın her yerinden ilginç insanlarla tanışacaksınız. İyi arkadaşlıklar, bilgili ve dostane öğretmenler, kucak açan Yeni Zelanda aileleri ve okul sonrası çok çeşitli aktiviteler size güzel şehrimizde eğlenceli ve başarılı bir şekilde kalmanızı sağlayacaktır. Languages International Yeni Zelanda İngilizce Dil Okulu, 1978 de kurulmuş olup, Yeni Zelanda'nın en eski özel İngilizce dil okulu 'dur. Languages International Yeni Zelanda İngilizce dil Okulu, kaliteli ve güvenilir olmasıyla ve öğrencilere verdiğimiz ehemmiyet açısından dünyada mükemmel bir üne sahiptir.

» Languages International Auckland Dil Okulu ve Christchurch Dil Okulu size şunları sunar;

 • Hoş bir yer
 • Yüksek kaliteli, dostane öğretmenler. Bütün yüksek akademik kadro tatbiki dilbilimlerde master derecelere sahiptir.
 • Sınıf başına en fazla 12 öğrenci
 • Avrupa, Asya, Latin America, Orta Doğu, Rus dünyası ve Güney Pasifik'ten karma, yetişkin öğrenci gurubu
 • Cezbedici tarihi binalarda rahat sınıf ortamı
 • Sizleri ileriye hazırlayacak geniş kurs yelpazesi
 • Bilgisayar imkânları ve kütüphanesiyle bağımsız öğrenim merkezleri
 • Devamlı yüksek imtihan puanları
 • Öğrenci salonları
 • Ücretsiz e-mail ve internete giriş
 • Ücretsiz ana kurs ders kitabı
 • İstendiğinde, havaalanında karşılama
 • Düzenli sosyal aktivite programı
 • Organize edilmiş hafta sonu seyahatleri
 • Mangal sefaları ve partileri

Danışmanlar ve Akademik Destek

» İngilizce anadilini konuşan danışmanlar sizi ilk gününüzde karşılayacak, Yeni Zelanda' da ki yeni yaşantınıza yerleşmenize yardımcı olacaklar.

» İlk gününüzde, size sınıflarınız ve dil okulu imkânları hakkında bilgi verecekler. Bir ailenin yanında kalma olayından en fazla nasıl yararlanabileceği hususunda size bazı tavsiyelerde bulunacaklar. Auckland'da yaşamanız için gereksinimleri açıklayacaklar. Mesela, öğrenci otobüs pasosunun nereden alınacağı ve bir banka hesabının nasıl açılacağı gibidir. Okul ve civar bölgeleri kapsayan kılavuz eşliğinde bir tura da katılacaksınız.

» En önemlisi, sorabileceğiniz herhangi bir soruya cevap vermek için danışmanlar her hafta hazır bulunacaklar.

» Öğretmenler de, öğrencilere derslerini geliştirmelerini teminen aktif şekilde tavsiyelerde bulunacaklardır. Öğrencilerin iyi şekilde bakıldığından emin olmak için geniş bir idari personeli her daim hazır bulunduruyoruz.

Kurslarımız

» Eğitim yılımız Yaz, Sonbahar, Kış ve İlkbahar dönemlerine bölünmüştür. Genel İngilizce dil kursuna herhangi Pazartesi günü başlayabilirsiniz. Yılın 50 haftası açığız ancak Noel tatili için 2 hafta kapalıyız.

» Şu konularda geniş bir kurs yelpazesi sunuyoruz: Genel İngilizce Dil Kursu, Üniversite için İngilizce Kursu, İş İngilizcesi Kursu, İngilizce Öğretmeni Eğitimi Kursu. Politeknik ve Üniversitede 3 yıllık eğitim için hazırlık kurslarında uzmanız. Öğrencileri, Cambridge Sınavı, dâhil olmak üzere (PET, FCE, CAE, CPE, BEC) TOEIC Sınavı, IELTS Sınavı ve TOEFL sınav hazırlık kursları veriyoruz. Bir sınıftaki maksimum öğrenci sayısı 12'dir.

» Genel İngilizce Dil Kursu (GE): Tam gün, her hafta 23 saat, 20 (60 dakikalık) saat sınıfta, 3 (60 dakikalık) saat öğretmen gözetiminde bağımsız öğrenim. Yarım gün, haftada 13 saat, 10 (60 dakikalık) saat sınıfta 3 (60 dakikalık) saat öğretmen gözetiminde bağımsız öğretim.

» Sınıflar itinalı bir şekilde, yeni başlayanlardan ileri üst sınıfa kadar uluslararası kabul görmüş 8 seviyeye ayrılmıştır. Her seviyede verilen İngilizce dil eğitimi detaylı ders kitaplarıyla yönlendirilir. Ders kitabını ve birçok sınıf aktivitelerini kullanarak, öğretmeniniz size ilginç ve etkin dersler verecektir.

Öğrenim Merkezi

» Öğrenim merkezimizde çok yönlü öğrenim kolaylıkları, şahsi amacınıza ulaşmayı teminen bağımsız çalışmak için ihtiyacınız olan tüm kaynakları sağlar. Merkezde belirli saatler haftalık zaman programınıza dâhil edilmiştir ve ders öncesi ve sonrası orada daha fazla zaman geçirerek haftalık öğrenim saatlerinizi, büyük ölçüde uzatabilirsiniz. Kursunuzun başlangıcında bir öğretmen size şahsi öğrenim planı yapmanızda yardımcı olacaktır ve memleketinize döndüğünüzde o plan üzerinde çalışmanıza devam edebilirsiniz.

Konaklama Seçenekleri

 • Aile yanında kalma
 • Öğrenci yurtları
 • Hizmet verilen apartman daireleri

» Tesislerin standart olması ve misafirlerine şahsi ilgi göstermeleri açısından bütün konaklama yerlerini itina ile seçtik.

Bir Yeni Zelanda Ailesiyle Birlikte Yaşama

» Aileleri, cana yakınlığı, yaşam şekli, evlerinin kalitesi ve bulunduğu bölge açısından özenle seçtik. Bu ailelerle, yıllar boyu öğrencilerimize verdikleri bakımdan ötürü son derece gurur duymaktayız. Yeni Zelandalılar konukseverliklerinden dolayı ün yapmışlardır. Eğer sen arkadaş olmak için çaba harcarsan, onlarda sana ömür boyu dost kalırlar. Aile yanında kalmanın içine, hafta günlerinde kahvaltı ve akşam yemeği, hafta sonlarında tam gün öğün dâhildir. Ders çalışmak için yeterince alana sahip, kendinize ait rahat bir odanız olacaktır. Bir evde iki veya daha fazla öğrenci olduğunda, arkadaşlar bir araya gelmeyi teklif etmedikçe aynı dili konuşmazlar. Ev sahibi aileler, belediye otobüsü güzergâhına yakın evlerde otururlar ve otobüs yolculuğu normal olarak 20 ile 40 dakika sürer.

Okul Sonrası ve Hafta Sonu Aktiviteleri

» Languages International Yeni Zelanda İngilizce Dil Okulu, biz öğrencilerimizin kendilerini derslere ciddi şekilde vermelerini teşvik ediyoruz. Bunu, öğretmenlerimizin önderliğinde, tam programlı sınıf sonrası aktivitelerle dengede tutuyoruz. Bu aktivitelere katılma diğer kurslardan ve seviyelerden öğrencileri tanımanız için en iyi fırsattır. Yıl boyunca hafta sonlarında Auckland dışına turlar öneriyoruz. Bu yolculuklara tecrübeli macera turu kılavuzları önderlik eder. En çok beğenilen yerler arasında Rotorua termal bölgesi, Waitomo Mağaraları, Taupo Gölü, Mt Ruapehu Kayak Merkezi, Coromandel Plajları ve Bay of Islands yer alır.

Sigorta

» Kanunen öğrenciler, Tıbbi ve Seyahat sigortası yaptırdıklarına dair delil göstermedikçe sınıflara başlayamazlar. Bunun, Languages International'da tüm kalış süresini kapsayacak şekilde olmazı zorunlu. Sigortayı, buraya varmadan önce bizden yaptırabilirsiniz veya kendi memleketinizde yaptırabilirsiniz. Sınıfınıza başlamadan önce bize sigorta poliçesini (şirket ismi, poliçe numarası, bitim tarihi) göstermeniz gerekir. 

YENI ZELANDA'DAKİ OKULLAR