"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

IH ABERDEEN

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

IH ABERDEEN

 

Önemli Notlar

Konum

:

Aberdeen  

Diğer Lokasyonlar

:

Bristol, Edinburgh, London, Manchester, Newcastle, Portsmouth,Torquay

Eğitim Dili

:

İngilizce

1 Ders Süresi

:

60 Dakika

Sınıf Mevcudu

:

Max. 10 kişi

Sınıf Sayısı

:

7 Adet

Kursa Katılım Yaşı

:

16 Yaş

Kursa Katılım Dil Seviyesi

:

Tüm Seviyeler

Kurs Başlangıç Tarihleri

:

Her Pazartesi

 

Kurs Seçenekleri

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınav Hazırlığı (IELTS, CAE, CELTA), Genç Öğrenciler için Yaz Kursu

 

Konaklama ve Karşılama Hizmetleri

Aile Yanı Seçeneği

:

Yurt Seçeneği

:

Havaalanı Karşılama

:

 

Okul Olanakları

Akreditasyon

:

British Council, English UK, ELgazette

Sınav Merkezi

:

Akıllı Tahta Sistemi

:

Ücretsiz Wi-Fi

:

Kafeterya

:

İnternet Kafe

:

Kütüphane

:

Dinlenme Alanı

:

Teras / Bahçe Alanı

:

X

 

Genel Bilgi

Konum; International House Dil Okulunun şubelerinden biri Aberdeen’de eğitim vermektedir. İskoçya’nın kuzeydoğu sahilinde bulunan Aberdeen, İskoçya’nın en büyük 3. şehridir. Hem dağların arasında yemyeşil hem de uzunca bir plajı olan bir şehirde kalmak istiyorsanız Aberdeen aradığınız şehir olabilir. Bu şehir  canlı bir hayata ve festivallere ev sahipliği yapar. İnsanları oldukça sevecen ve eğlenceli olarak bilinmektedir. Rengârenk mağazaları, gayda çalan kiltli sokak şarkıcılarıyla tarih dolu ve büyüleyici bir şehirdir. International House Aberdeen, ana alışveriş merkezinin ve tren istasyonunun yanında merkezi bir konuma sahiptir. Şehrin çok sayıda mağaza, pub, kafe ve restoranı yürüme mesafesindedir. 

Neden IH Aberdeen; International House Aberdeen Dil Okulu, dünya çapında en kaliteli eğitim veren dil okullarından biri olarak günümüze kadar gelen yetişkin ve genç öğrenciler için eğitim vermektedir. Kurulduğu günden itibaren yüksek standartlarda eğitim veren okul, dünyanın farklı bölgelerinden gelen binlerce öğrenciye eğitim vermeye devam etmektedir. Öğretmenlerin tümü, diplomalı, nitelikli, kendini sürekli geliştiren kişilerdir. Ortalamada yaklaşık 70 öğrencisi olan IH Aberdeen, topluluk hissi güçlü, küçük ama arkadaş canlısı bir okuldur. Burası, İskoç ve İngiliz kültürüne dalmak ve eğlenceli ve huzurlu bir ortamda İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için ideal bir yerdir. Öğrenciler en iyi öğrenme deneyimi için İngilizce'yi sınıf içinde ve dışında paketlenmiş bir gezi ve etkinlik programı ile pratik etmektedirler. Geziler arasında İskoçya'nın ünlü Royal Mile, Edinburgh Kalesi, Holyrood Sarayı ve çok daha fazlası bulunmaktadır. Sosyal program ve gezilere katılarak, İskoç kültürünü keşfedebilir, İngilizce öğrenmeyi eğlenceli hale getirebilir ve yaz programınızın dolu bir şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz.

Konaklama Öğrencilere, öğrenci yurdu ve aile yanı konaklama hizmeti verilmektedir. Aile evlerinden, okula otobüs ile 25 dakikada ulaşabilirsiniz. Aile ile yaşamak, bir öğrenciye akşamları İngiliz aileleriyle birlikte İngilizce pratik yapma fırsatı verir ve öğrencilerin kendi milletlerinden öğrencilerle iletişimini azaltır. Öğrenci yurdu, okula 10 dakikalık mesafededir. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için idealdir. Yaşadığınız yer, mutluluğunuzun ve akademik başarınızın anahtarıdır. İster öğrenci yurdunun bağımsızlığını ister aile yanında konaklamayı tercih edin, konaklama seçenekleri, size hak ettiğiniz kaliteyi sunmak için özenle seçilmiştir.

İSKOçYA'DAKİ OKULLAR