"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

ESCUELA DE IDIOMAS NERJA

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

ESCUELA DE IDIOMAS NERJA

» Nerja, İspanya’ya bağlıdır ve Malaga’nın 50 km doğusunda bulunur. 20.000 nüfusa sahip küçük bir tatil yeridir. Şehir deniz seviyesinden bir tepe kadar uzaklıkta ve bölgenin en güzel ve küçük kasabalarından biridir. Beyaz evler, kıvrımlı sokaklar, palmiye ağaçları, tipik Endülüs avluları ve bahçeleri kasabanın turistik merkezlerinden sadece bazılarıdır. Son yıllarda inşa edilen modern otel yapılarına rağmen Nerja, tipik Endülüs görünümünü muhafaza etmiş eşsiz yerlerden biridir.

» Escuela de Idiomas Nerja Dil Okulu, İspanyol ve Alman sahipleri tarafından 1980 yılında açılmıştır. Escuela de Idiomas Nerja Dil Okulu iki eski bina olan büyük bir tropikal bahçe ile Endülüs evlerinin bir araya gelerek yenilenmiş binasında eğitim vermektedir. Escuela de Idiomas Nerja Dil okulunda 14 adet tam donanımlı derslik bulunmaktadır. Yazları dersler bahçede işlenmektedir. Ayrıca öğrenciler için bir kütüphane, internet odaları ve kafeterya bulunmaktadır.

» Escuela de Idiomas Nerja Dil Okulu çok sayıda küçük dükkânlara ve barlara yakın mesafede bulunmaktadır. Ayrıca muhteşem plajlara da oldukça yakındır. Eğitimciler kaliteli ve iyi koordine olmuş hevesli bir ekiptir. Öğretim stili zengindir ve modern öğretim materyalleri kullanılır. Escuela de Idiomas Nerja Dil Okulunun sunduğu tüm programlar öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır. 

» Escuela de Idiomas Nerja Dil Okulunda sınıflar maksimum 10 kişidir. 16 yaş grubuna yoğun İspanyolca 18 yaş grubuna çok yoğun İspanyolca dersleri verilmektedir. Escuela de Idiomas Nerja Dil Okulunda aşağıdaki şekilde çeşitli ihtiyaçlara göre kurslar düzenlenmektedir:

 • Yoğun İspanyolca (20 saat/hafta)
 • Çok Yoğun İspanyolca (30 saat/hafta)
 • Özel Ders (haftada 20, 30, 40 veya 60 saat)
 • Club 50+ (50 yaş üstü yetişkinler için)
 • İş İspanyolcası
 • İspanyolca + Aktivite
 • Flâmenko
 • Salsa
 • Tenis
 • Golf
 • Fotoğraf
 • Dalış
 • İspanyolca öğretmenleri için İspanyolca

» Escuela de Idiomas Nerja Dil Okulunda ekstra ücret karşılığında aktiviteler ve geziler düzenlenmektedir. Bu aktiviteler: Okul partileri, tapas turu, film gösterimleri, salsa ve flamenko dersleri vb. Geziler: Granada, Seville, Malaga, Cordoba, Fas.

» Escuela de Idiomas Nerja Dil Okulunda konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir;

Okul Yurdu: Tek veya çift kişilik banyolu odalarda kalınır. Mutfak ortak kullanımlıdır.

Aile yanı: Tek veya çift kişilik odalarda yarım pansiyon esasına göre kalınır. Sadece kahvaltı ve geç öğle yemeği verilir. Aileler okula maksimum 20 dakika yürüyüş mesafesindedir.

Daire: Tek ya da çift kişilik odalarda kalınır. Dairelerin bulunduğu bina okuldan ve plajdan 10 dakika yürüyüş mesafesindedir.

Paylaşımlı daire: Tek kişilik odalarda kalınır. Dairelerde salon, mutfak, banyo gibi ortak alanlar diğer öğrencilerle paylaşılır.

İSPANYA'DAKİ OKULLAR