"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

IH CAPE TOWN

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

IH CAPE TOWN

» Cape Town için Güney Afrika’nın farklı bir yüzü yakıştırması oldukça uygun bir tanımlama olacaktır. Alabildiğine uzun kumsallar, şarap mahzenleri, altın madenleri, birbirinden farklı türde binlerce kuş çeşidi, Masa Dağı'nın eşsiz manzarası bu dağda bulunan 5000 üzerinde bitki çeşidi ile Cape Town’da tatil yapmak apayrı bir keyif olacaktır.

» Cape Town’da doğal bir yaşamın haricinde lüks bir tatil için de aradığınız bir çok şeyi bir arada yaşayabileceğiniz bir şehirdir. Cape Town, bir yanda şık restoranları, alışveriş merkezlerini, hoş otelleri, bir yanda ise müzeleri ve kültürel etkinlikleri içinde barındıran bir şehir. Ülkemizde kış ayları yaşanırken, Cape Town'un gökyüzünde parlayan güneş, bu şehri ziyaret etmek için ilk nedenlerden bir tanesidir.

»Bir tatilden ne beklersiniz? Eğlence, dinlenme, sesiz sakin bir ortam, enfes yemekler, ilginç aktiviteler, güzel bir doğa... Siz bir tatilden ne beklerseniz bekleyin, Cape Town tüm beklentilerinizi karşılayacaktır.

» Cape Town'un her zevke hitap eden bir şehir olmasının en belirgin özelliği bu şehirde yapılan aktivitelerdir. Penguenlerle birlikte denize girmek, yüksek tepelerden paraşütle atlamak, okyanus dalgaları arasında sörf yapmak, golf sahalarında golf oynamak, deve sırtında safari yapmak gibi birçok çeşitli aktiviteyi bir arada yapabileceğiniz bir şehir.

» International House Cape Town şehrin sahil yolu olan Regent Road üzerindedir. Sahile bir sokak uzaklıktadır ve otobüs durakları, minibüsler okulun önünden geçer. Okulun hemen yakınlarında birçok restoran, eczane, market ve banka bulunmaktadır. Sea Point’in en ünlü açık yüzme havuzu da okula 3 dakika mesafededir. Okul binası, iki katlı olup çatı katında ders aralarında ve gün sonlarında çeşitli etkinlikler yapılmaktadır. Öğrencilerin kullanabilecekleri bilgisayar odası, lounge alanında ücretsiz çay- kahve hizmeti, okulun kütüphanesi ve terası da bulunmaktadır. 

» International House Cape Town öğrencilerine Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, TOEFL, IELTS, Cambridge Hazırlık kurslarının yanı sıra Teacher Trainning, Bire Bir kurslar ve Mesleki özel kurslar da vermektedir. Genel İngilizce programına katılım yaşı minimum 16’dır. Sınıflar maksimum 12 kişiliktir.

» International House Cape Town Dil Okulunda Genel İngilizce programı haftada 20 ders olarak yapılmaktadır. Beginner (Başlangıç) seviyesinden Advanced (İleri) seviyeye kadar her seviyede sınıf oluşturulmuştur. Yoğun programlar ise haftada 30 ders olacak şekilde planlanmıştır. Genel ve Yoğun programlar her Pazartesi başlamaktadır.   

» TOEFL, IELTS sınav hazırlık kursları da gündüzleri Genel İngilizce programı şeklinde, öğleden sonra da TOEFL, IELTS hazırlık dersleri olmak üzere iki aşama şeklinde yapılır. Cambridge hazırlık kursları ise sene içerisinde belirli tarihlerde başlar. 

» International House Cape Town, derslerden arda kalan zamanlarda farklı programlarda da etkinlikler düzenlemektedir. Belirli aralıklarla bu programlar okul tarafından değiştirilir. Okulun yaptığı etkinliklerden bazıları; Barbekü Partileri, Masa Dağı gezisi, Stellenbosh’da şarap tadımı, Köpek balığı dalışı, Camps Bay’de voleybol yarışı, Lion’s Head’e tırmanma, Oyun akşamları ve Gönüllü programlar

» International House Cape Town Dil Okulunun konaklama seçenekleri aile yanı, öğrenci yurdu, loca ve superior daire şeklindedir. Öğrenci yurdu okula yürüyerek 10 dakika mesafededir. Öğrenciler tek ya da çift kişilik odalarda konaklayabilirler. Localar, öğrencilerin her türlü ihtiyacına yönelik döşenmiştir (tam donanımlı mutfak, banyo, yatak odası, salon) ayrıca çamaşırhane, barbekü gibi olanakları da bulunmaktadır. Superior daire konaklamalarında öğrenciler tek ya da çift kişilik odalarda kalabilirler. Evin içerisinde mutfak tam donanımlıdır ve okul tarafından öğrencilere kahvaltı için voucher (kupon) verilir. Aile yanında konaklama yapan öğrencilerin kahvaltı ve akşam yemekleri aile tarafından sağlanır. Öğrenciler ailelerin mutfaklarını da kullanabilirler.

GüNEY AFRIKA'DAKİ OKULLAR