"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

INTERLINK SCHOOL CAPE TOWN

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

INTERLINK SCHOOL CAPE TOWN

» “Bir şehir düşünün ki, sarp dağların eteğine kurulmuş, rengârenk bir bitki örtüsüne bürünmüş olsun. Şarap bağlarından gelen ılık esintiyi okyanustan gelen hoyrat rüzgârlar kucaklasın. Senenin her günü, güneşli bazen rüzgârlı bir Akdeniz iklimi tadında olsun. Öyle bir şehir düşünün ki doğal güzelliği hiç bozulmamış olsun.” Doğanın, denizin ve oksijenin birleştiği bu kent eşsiz güzelliğiyle insanı hemen içine alır. Table Dağı’nın ayağına uzanan şehirde uzun binaların yanısıra devasa bir de liman bulunmaktadır. Boulders Plajı’nda ise penguenlerle beraber yüzmek mümkündür.

» 1998 yılında kurulan Interlink School of Languages Dil Okulu, tarihi Waterfront’ta bulunan, Victoria mimarı tarzında inşa edilmiş iki katlı çok şık bir binada, maksimum 7 kişilik sınıflarda Güney Afrika'da İngilizce dil eğitimi vermektedir.

» Interlink School of Languages Dil Okulu, mükemmel hizmet standartlarına bağlı olan küçük bir okuldur. On beş yıllık varlığı boyunca ağızdan ağıza dolaşan, sağlam bir temel ve mükemmel bir üne sahiptir. Interlink School of Languages Dil Okulu, kalite ve kişisel ilgiyi yüksek düzeyde arayarak daha bağımsız seçici öğrenciler için idealdir.

» Şehir merkezine sadece 10 dakika uzaklıkta bulunan Interlink Güney Afrika Dil Okulunda yükseltilmiş 10 derslik daha, açık teras ve internet kafe ile geniş bir öğrenci alanı bulunmaktadır.

» Interlink School of Languages Dil Okulu kursları en yüksek kalitededir. En iyi malzemelerden ve en son metodolojileri ile öğrenmeyi sağlamak için yeniden yapılandırılmıştır. Ortalama 4-6 öğrenci ve maksimum 10 öğrenci ile eğitim veren Interlink School of Languages Dil Okulu öğretmenleri ihtiyaçlarınıza bireysel olarak yardımcı olmaya çalışır. Hedeflerinize ulaşmanızı sağlamak için gereken her şeyi deneyimli ve nitelikli öğretmenler tarafından gerekli herşeyi öğrenebilirsiniz. Kursa başlamadan önce, öğrencileri uygun bir kura katmak için seviye tespit sınavı yapılmaktadır. Interlink School of Languages Dil Okulunun sunduğu kurslar ise;

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • Yoğun İngilizce Artı
  • İş İngilizcesi
  • Cambridge Sınavlarına Hazırlık
  • TOEFL Testi Hazırlık
  • ELTS Test Hazırlık
  • Özel Programı

» Interlink School of Languages Dil Okulunda ücretsiz internet, mutfak, iki balkon, deniz manzaralı mola odası bulunmaktadır. Öğrencilerine kurs süreleri boyunca Güney Afrika’da çeşitli indirim olanakları sağlayacak olan öğrenci kartını ücretsiz veren Interlink School of Languages Dil Okulu, boş zamanlar için de Cape Town’un görülmesi gereken yerlerine düzenlediği gezilerden ve barbekü partilerinden oluşan geniş bir sosyal program sunmaktadır.

» Konaklama seçenekleri olarak Interlink School of Languages Dil Okulu, öğrencilerine aile yanı, yurt, otel, apartman dairesi gibi birçok seçenek sunmaktadır.

» Interlink School of Languages Dil Okulu, Kalite İngilizce, dünya çapında özenle seçilmiş, bağımsız İngilizce dil okulları, grup üyesidir. Kalite İngilizce okullarının amacı öğretim ve hizmeti en yüksek standartlarda sunulmasını sağlamak ve okulların tüm yönleriyle kalitesini düzenlemektir.

GüNEY AFRIKA'DAKİ OKULLAR