"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

IH BERLIN

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

IH BERLIN

 

...2016 YILI PROMOSYONLARI...

IH- GLS / Almanya "Berlin"

GENEL İNGİLİZCE (Haftada 20 ders / 1 ders 45dk)

15 hafta dil eğitimi  ... 1.560 EURO €
20 hafta dil eğitimi  ... 2.080 EURO €
25 hafta dil eğitimi  ... 2.600 EURO €
35 hafta dil eğitimi  ... 3.360 EURO €

 

» Kasım 1989'da 'Utanç Duvarı' yıkıldıktan sonra Berlin geri döndü. Kimine göre ise büyüsünü kaybetti. Şimdi, Almanya'nın yeni başkenti insanlarının ve şehrin yaralarını sarıyor. 750 yıllık Berlin "geriye doğru ileri" gitmeye çalışıyor. Berlin'in doğu tarafında yoğun bir yenileme yaşanıyor ve kenti ikiye bölen Spree Nehri, sakin ve berrak akıyor. Berlin bu nehrin iki kıyısında, Cölln ve Berlin adlı iki balıkçı köyü olarak bölünmüş bir haldeydi zaten. İlk kez 1307 yılında birleşti ve o tarihten sonra da kuzey Avrupa'nın ticari, siyasi ve kültür merkezi oldu. Prusya'nın ilk başkentiydi. Almanya'nın en kalabalık olan kenti Berlin'de 3,5 milyon insan yaşıyor.

» Almanya'da dil okulu IH - GLS Berlin, şehrin tam merkezinde, Berlin’in en hareketli semti olan Prenzlauerberg/Kastanienallee caddesinde bulunmaktadır. 100 yıl önce bu semt geçim durumu iyi olmayanların yaşadığı bir semtti. Ancak İkinci dünya savaşından sonra Prenzlauerberg Berlin’in komünist semti oldu. Bu semte ikamet edenlerin çoğu ya sanatçı ve ya da eğitimli kişilerdi. IH – International House GLS dil okulu Berlin tarihinden izler taşıyan mimarisiyle 5 binadan oluşmaktadır; En eskisi 1876 yılına aittir. En yeni bina ise 1960 yılında ikinci dünya savaşından arta kalan enkazların üzerine inşaa edilmiştir. Bu 5 bina, İmparator 2.Wilhelm'in zamanında, Hitler'in zamanında ve ikinci dünya savaşından sonra da Doğu Almanya'da sürekli okul olarak kullanılmıştır. 2005 yılında Berlin Senatosu bu beş evide GLS Berlin dil okuluna satmıştır. GLS dil okulu bunları restore edip kendine ait konuk evli olan muhteşem bir dil okul yaratmıştır. Aynı zamanda Ekim 2010`de, GLS Almanca Dil Okulu, Berlin Almanya´nın en iyi dil okulu seçilmiştir.

» Almanya'da Almanca kursları Pazartesi; 18 ile 80 yaş grubu arasında olanlar için başlar. Ders malzemeleri ücrete dâhildir. Almanca ve Uluslararası edebiyatı bilgilerini GLS Berlin dil okulunun kitabevinde bulunmaktadır. Bir ders tam olarak 45 dakika sürmektedir. Bütün kurslar ders sonrası ve hafta sonu programları ile tamamlanmaktadır. Kurslarda iletişime dayalı ders verilmektedir. Böylece öğrencileri konuşmaya teşvik etmektedirler. Öğretmenlerin rolü ise öğrencileri cesaretlendirmek ve ihtiyacınız olan doğruları göstermektir. Öğrencilerin aldığı Almanca eğitiminin sonunda, Almanca Dil Seviyenizi gösteren bir GLS Sertifikası verilmektedir. Bu sertifika herhangi bir sınav gözetmeksizin öğrencilere teslim edilir.

» Almanya'da dil okulu IH - GLS Berlin, öğrencilerine konaklama imkânı olarak apartman, daire, ortak konut, misafir aile gibi birçok seçenek sunmaktadır. International House GLS dil okulu kendi binasında otel ve yurt tipi konaklama imkanları öğrencilerine sunmaktadır.

» Motorola veya Deutsche Welle TV gibi önde gelen şirketlerin görevlileri GLS Berlin’i eğitim için tercih etmektedirler. IH - GLS Berlin senatosu, İsveç Eğitim Bakanlığı ve birçok Amerikan üniversiteleri tarafından akredite edilmektedir. Goethe Enstitüsündeki gibi GLS dil okulunda da Zertifikat Deutsch (ZD) sınavına girilebilir.

**Almanya'da dil okulu IH - GLS Berlin hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

ALMANYA'DAKİ OKULLAR