"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

INLINGUA MUNIH

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

INLINGUA MUNIH

 

» Münih, Avrupa'nın önde gelen finans ve toptan ticaret merkezlerinden biri durumundadır. Üniversitesi, akademileri, tarihsel anıtları, ünlü müzeleri ve her yıl ekim ayında düzenlenen festivaliyle farklı kesimlerden insanları barındıran kentin kendine özgü bir dinamizmi var ve ekonomik koşullardan dolayı yaşam standardı oldukça yüksek...

» Bavyera Gölü'ne ve İtalya'ya yakın olduğu için kentin güneyi en çok talep alan bölgelerin başında geliyor. Bu bölgedeki eski yapılarda talep oldukça fazla, fakat alternatifler azalmakta olduğu için dolayısıyla fiyatlar da artıyor. Kentin kuzeyine doğru çıkıldıkça fiyatlarda belirgin bir düşüş söz konusudur. Leutenberger emlak şirketinin verdiği bilgiye göre bu bölgedeki en basit konutların bile rayiçleri, metrekare başına 300 DM'den başlıyor. Stres ve trafik sorununa rağmen şehirde yaşamayı tercih edenler çoğunlukta. Buna karşılık artık şehir dışında yaşamayı isteyenler de var. Bu durum Pullach gibi bölgelere talebi artırıyor. Münih'deki fiyatların yüksek olması bu kaçışın bir diğer sebebi. Ucuz yerler arayanlar kentin dışına çıkmak veya yeni projeleri beklemek zorundalar ki, bunun da emlak piyasasını nasıl etkileyeceği henüz belli değil.

» 1897 yılında kurulmuş olan Inlingua Munih dil okulu, dünyanın en büyük dil okulu organizasyonlarından biridir. Şehir merkezinde bulunan okulumuzdan şehrin her köşesine toplu taşıma araçları ile ulaşım oldukça kolaydır. Inlingua Munih'de 40 adet modern ve aydınlık sınıf, internet erişimli bilgisayar odası ve bir kafeterya bulunmaktadır. Sınıf mevcudu 6–15 kişilik olup, minimum yaş sınırı 16’dır. Inlingua dil okulunun yaş ortalaması 25 ile 31 arasındadır.  

» Almanya'da dil okulu Inlingua Munih, Almanca kurslarına başlangıç seviyesinde olanlar her ay belirli tarihlerde başlayabilirler. Başlangıç seviyesinin üstündekiler için Genel Almanca kursları yıl boyunca her Pazartesi başlamaktadır. Almanya'da dil okulu Inlingua Munih, haftada 20 ya da 26 ders Genel Almanca kursları ve haftada 20 ders kültürel aktivitelerle kombine edilmiş Genel Almanca kursları mevcuttur.  Almanya'da dil okulu Inlingua Munih'de ayrıca TestDaf ve Zertifikat Deutsch sınav hazırlık kursları da verilmektedir.

» Öğrencilerin ders dışındaki zamanlarını değerlendirmelerine yardımcı olmak amacıyla Inlingua okulunda yıl boyunca birçok aktivite ve geziler düzenlemektedir. Bavyera film turu, Bavyera Alp dağlarında kayak, müze ziyaretleri, The Palace of Herrenchiemses ziyareti, Salzburg gezisi bu aktivitelerden bazılarıdır. Almanya'da dil okulu Inlingua Munih öğrencilerine aile yanı, misafirhane ve otel gibi konaklama alternatifleri sunmaktadır.

** Almanya'da dil okulu Inlingua Munih'de eğitim olanakları için bizi aramanız yeterlidir.

ALMANYA'DAKİ OKULLAR